Podporované zariadenia

Sledujte vaše obľúbené filmy, seriály a šport kedykoľvek a kdekoľvek. Voyo môžete sledovať v rámci jedného predplatného neobmedzene na rôznych zariadeniach. V súčasnej dobe je Voyo k dispozícii na počítačoch, inteligentných televíziách, tabletoch a telefónoch. A čoskoro pribudnú ďalšie.

Smart TV

Android TV

Android TV

Na inteligentných televíziách s operačným systémom Android TV si môžete Voyo stiahnuť priamo v rozhraní Google Play.

Apple TV

Apple TV

Zatiaľ nemôžeme sľúbiť konkrétny dátum, ale v blízkej dobe spustíme aplikáciu Voyo aj pre Apple TV. K dispozícii bude v App Store.

LG

LG

Operačný systém WebOS Na inteligentných televíziách LG 2014+ s operačným systémom WebOS je nové Voyo už k dispozícii. V prípade, že novú aplikáciu nevidíte, prosím vykonajte aktualizáciu. Operačný systém Netcast, rok výroby 2014+ Na inteligentných televíziách LG 2014+ s operačným systémom NetCast je nové Voyo už k dispozícii. V prípade, že novú aplikáciu nevidíte, prosím vykonajte aktualizáciu. Operačný systém Netcast, rok výroby 2012 Na inteligentných televíziách LG 2012 s operačným systémom NetCast pobeží existujúca aplikácia Voyo do 25. novembra 2020. Potom už toto zariadenie nebude podporované. Pokiaľ chcete Voyo naďalej sledovať na týchto televíziách, je nutné na pripojenie využiť niektoré z externých zariadení. Viac info tu.

Samsung

Samsung

Rok výroby 2015+, operačný systém Tizen Na inteligentných televíziách Samsung, rok výroby 2015+ s operačným systémom Tizen je nové Voyo už k dispozícii. V prípade, že novú aplikáciu nevidíte, prosím vykonajte aktualizáciu. Rok výroby 2014+, operačný systém Orsay Na inteligentných televíziách Samsung, rok výroby 2014+ s operačným systémom Orsay je nové Voyo už k dispozícii. V prípade, že novú aplikáciu nevidíte, prosím vykonajte aktualizáciu. Rok výroby 2011 - 2012, operačný systém Orsay Na inteligentných televíziách Samsung, rok výroby 2011 - 2012 s operačným systémom Orsay pobeží existujúca aplikácia Voyo do 25. novembra 2020. Potom už toto zariadenie nebude podporované. Pokiaľ chcete Voyo naďalej sledovať na týchto televíziách, je nutné na pripojenie využiť niektoré z externých zariadení. Viac info tu.

Philips

Philips

Rok výroby 2014+, operačný systém Android TV Na inteligentných televíziách Philips, rok výroby 2014+ s operačným systémom Android TV je nové Voyo už k dispozícii. Môžete si ho stiahnuť priamo v rozhraní Google Play.

Sony

Sony

Rok výroby 2015+, operačný systém Android TV Na inteligentných televíziách Sony, rok výroby 2015+ s operačným systémom Android TV je nové Voyo už k dispozícii. Môžete si ho stiahnuť priamo v rozhraní Google Play. Rok výroby 2013 - 2017, bez operačného systému Android TV Na inteligentných televíziách Sony, rok výroby 2013 - 2017 bez operačného systému Android TV novú aplikáciu Voyo pripravujeme. Zatiaľ nemôžeme sľúbiť konkrétny dátum, ale v blízkej dobe spustíme nové Voyo aj na týchto televíziách.

Panasonic

Panasonic

Rok výroby 2014+ Na inteligentných televíziách Panasonic, rok výroby 2014+ je nové Voyo už k dispozícii.

Gogen

GoGen

Nová VOYO aplikácia je dostupná už aj na smart televízoroch značky Gogen.Rok výroby 2018+

Hisense

Hisense

Nová VOYO aplikácia je dostupná už aj na smart televízoroch značky Hisense.Rok výroby 2018+

Hyundai

Hyundai

Nová VOYO aplikácia je dostupná už aj na smart televízoroch značky Hyundai.Rok výroby 2018+

Toshiba

Toshiba

Nová VOYO aplikácia je dostupná už aj na smart televízoroch značky Toshiba.Rok výroby 2018+

Ďalšie Smart TV

Ďalšie Smart TV

Nenašli ste značku Vašej televízie? Môžete Voyo sledovať aj na týchto televíziách. Na pripojenie je, ale nutné využiť niektoré z externých zariadení. Viac info tu.

Moja televízia nie je podporovaná... Čo teraz?

Existujú aj ďalšie spôsoby, ako si na Vašej televízii užiť Voyo. Odporúčame napríklad zariadenie Google Chromecast 3 či multimediálne centrum Xiaomi Mi TV Box S, bežiace na systéme Android TV.

Upozorňujeme!
Ak si nevyberiete niektorú z nižšie uvedených alternatív, je potrebné skontrolovať, že na vami vybranom externom zariadení je skutočne nainštalovaný operačný systém Android TV, nie klasický Android.

Google Chromecast 3

Android TV box

Chromecast

Google Chromecast

Obsah môžete do vašej inteligentnej televízie s podporou Chromecast (alebo externého Chromecast zariadenia) premietať priamo z Voyo aplikácie na mobilnom telefóne Android. Ak Vaše TV neobsahuje podporu Chromecast, je potrebné použiť externé Chromecast zariadenie, v takom prípade odporúčame verziu Google Chromecast 3.

Telefóny a tablety

Android zariadenia

Telefóny a tablety Android

Aplikácia Voyo je k dispozícii pre zariadenia s operačným systémom Android 6 a vyšším. Aby ste mohli využívať nové Voyo, nezabudnite si zariadenie aktualizovať v Google Play.

Apple zariadenia

iPhone a iPad

Aplikácia Voyo je k dispozícii pre zariadenia s operačným systémom iOS 12 a vyšším. Aby ste mohli využívať nové Voyo, nezabudnite si zariadenie aktualizovať.

Webové prehliadače

Webové prehliadače na MS Windows

Pre najlepší zážitok z Voyo odporúčame používať moderné webové prehliadače, napríklad Chrome či Firefox.

Webové prehliadače na Apple

Pre najlepší zážitok z Voyo odporúčame používať moderné webové prehliadače, podporujeme ako klasický Chrome či Firefox, tak aj natívne Safari.

Webové prehliadače na Linux

Pre najlepší zážitok z Voyo odporúčame používať moderné webové prehliadače, napríklad Chrome.