Podporované zariadenia

Sledujte vaše obľúbené filmy, seriály a šport kedykoľvek a kdekoľvek. Voyo môžete sledovať v rámci jedného predplatného neobmedzene na rôznych zariadeniach. V súčasnej dobe je Voyo k dispozícii na počítačoch, inteligentných televíziách, tabletoch a telefónoch. A čoskoro pribudnú ďalšie.

Smart TV

Android TV

Android TV

Na inteligentných televíziách s operačným systémom Android TV si môžete Voyo stiahnuť priamo v rozhraní Google Play.
Návod ako stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Voyo na Android TV nájdete tu

Apple TV

Apple TV

Na Apple TV s tvOS 12 a vyššom si Voyo môžete stiahnuť priamo v rozhraní App Store.
Pre správny chod aplikácie je dôležité mať aktualizovaný firmware (návod tu).

LG

LG

Operačný systém WebOS, 2014+ Pre správny chod aplikácie je dôležité mať aktualizovaný firmware (návod tu). Operačný systém Netcast, 2014+ Pre správny chod aplikácie je dôležité mať aktualizovaný firmware (návod tu). Operačný systém Netcast, 2012 Bez natívnej podpory. Na sledovanie Voyo je potrebné pripojiť niektoré z externých zariadení. Viac info tu.

Samsung

Samsung

Operačný systém Tizen, 2015+ Pre správny chod aplikácie je dôležité mať aktualizovaný firmware (návod tu). Operačný systém Orsay, 2014+ Pre správny chod aplikácie je dôležité mať aktualizovaný firmware (návod tu). Operačný systém Orsay, 2011-2013 Bez natívnej podpory. Na sledovanie Voyo je potrebné pripojiť niektoré z externých zariadení. Viac info tu.

Philips

Philips

Operačný systém Android TV, 2015+ Aplikácia pre Android TV dostupná v Google Play. Pre správny chod aplikácie je dôležité mať aktualizovaný firmware (návod tu).

Sony

Sony

Operačný systém Android TV, 2015+ Aplikácia pre Android TV dostupná v Google Play. Pre správny chod aplikácie je dôležité mať aktualizovaný firmware (návod tu). Bravia, 2013-2017 Pre televízory Sony Bravia 2013-2017 natívnu aplikáciu Voyo pripravujeme.

Panasonic

Panasonic

Rok výroby 2014+ Pre správny chod aplikácie je dôležité mať aktualizovaný firmware (návod tu).

Gogen

GoGen

Rok výroby 2015+ Pre správny chod aplikácie je dôležité mať aktualizovaný firmware (návod tu).

Hisense

Hisense

Rok výroby 2015+ Pre správny chod aplikácie je dôležité mať aktualizovaný firmware (návod tu).

Hyundai

Hyundai

Rok výroby 2015+ Pre správny chod aplikácie je dôležité mať aktualizovaný firmware (návod tu).

Toshiba

Toshiba

Rok výroby 2018+ Pre správny chod aplikácie je dôležité mať aktualizovaný firmware (návod tu).

Ďalšie Smart TV

Ďalšie Smart TV

Nenašli ste značku Vašej televízie? Môžete Voyo sledovať aj na týchto televíziách. Na pripojenie je, ale nutné využiť niektoré z externých zariadení. Viac info tu.

Moja televízia nie je podporovaná... Čo teraz?

Existujú aj ďalšie spôsoby, ako si na Vašej televízii užiť Voyo. Odporúčame napríklad zariadenie Google Chromecast 3 či multimediálne centrum Xiaomi Mi TV Box S, bežiace na systéme Android TV.

Upozorňujeme!
Ak si nevyberiete niektorú z nižšie uvedených alternatív, je potrebné skontrolovať, že na vami vybranom externom zariadení je skutočne nainštalovaný operačný systém Android TV, nie klasický Android.

Google Chromecast 3

Android TV box

Chromecast

Google Chromecast

Obsah môžete do vašej inteligentnej televízie s podporou Chromecast (alebo externého Chromecast zariadenia) premietať priamo z Voyo aplikácie na mobilnom telefóne Android. Ak Vaše TV neobsahuje podporu Chromecast, je potrebné použiť externé Chromecast zariadenie, v takom prípade odporúčame verziu Google Chromecast 3.

Telefóny a tablety

Android zariadenia

Telefóny a tablety Android

Aplikácia Voyo je k dispozícii pre zariadenia s operačným systémom Android 6 a vyšším. Aby ste mohli využívať nové Voyo, nezabudnite si zariadenie aktualizovať v Google Play. Zariadenia Huawei bez podpory služieb Google, žiaľ, nie sú podporované.

Apple zariadenia

iPhone a iPad

Aplikácia Voyo je k dispozícii pre zariadenia s operačným systémom iOS 12 a vyšším. Aby ste mohli využívať nové Voyo, nezabudnite si zariadenie aktualizovať.

Webové prehliadače

Webové prehliadače na MS Windows

Pre najlepší zážitok z Voyo odporúčame používať moderné webové prehliadače, napríklad Chrome či Firefox.

Webové prehliadače na Apple

Pre najlepší zážitok z Voyo odporúčame používať moderné webové prehliadače, podporujeme ako klasický Chrome či Firefox, tak aj natívne Safari.

Webové prehliadače na Linux

Pre najlepší zážitok z Voyo odporúčame používať moderné webové prehliadače, napríklad Chrome.