Martin Hatala: Stand-up bonus

Martin Hatala: Stand-up bonus

SK a CZ Stand-up
18+
Martin Hatala, komik a predskokan špeciálu Jakuba Zitróna Ťapáka: Ruku na srdce, vám vo svojom stand-upe porozpráva o tom, aký je jeho život so škúľavosťou a odhalí vám spoločnosťou tabuizované mužské problémy. Dozviete sa aj to, aký penis má prasa a aké problémy s tým svojim, zaživa sám komik. 
  • Pôvodný názov: Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce
  • Krajina pôvodu: Slovensko
  • Režisér: Lukáš Zednikovič

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.