Originálna tvorba exkluzívne v tvoyom svete

Skutočné príbehy, emócie aj zábava. Pod značkami Voyo Originál a Voyo Špeciál nájdeš u nás jedinečné a exkluzívne tituly.

Nesprávny formát e-mailu

Alebo si prezrite našu ponuku bez prihlásenia.

Pôvodná tvorba Voyo Originál a Voyo Špeciál

Metóda Markovič: Hojer

Príbeh jedného z najznámejších vyšetrovateľov v našej histórii, Jiřího Markoviča, sa dočkal seriálového spracovania. Šesťdielna séria natočená pod značkou Voyo Originál vykresľuje, ako pracovali policajné zložky, psychiatria a predovšetkým špecifické metódy vyšetrovateľa.

Prehrať

Extraktori

Úlohou novovytvoreného českého spravodajského tímu je pomáhať občanom, ktorí sa ocitnú v núdzi v zahraničí. Na to extraktori potrebujú nielen špičkový výcvik a fyzickú zdatnosť, ale aj jazykové znalosti, kultúrny a politický prehľad, bystrý úsudok a schopnosť rýchlo sa rozhodovať.

Prehrať

Samo Trnka: Manžel, otec, hovado

Manžel, otec, hovado je úžasný stand-up špeciál, prostredníctvom ktorého sa dlhoročný stand-up komik Samo Trnka s vami podelí o svoju skúsenosť s prerodom z muža, ktorý mal kamarátov a osobný život, na muža, ktorému do života vstúpila žena, neskôr aj deti a stal sa z neho otec a manžel na plný úväzok. Dlhoročným skúmaním zistil, že najviac ho štve práve jeho rodina.

Prehrať

Matematika zločinu

Novinárke Magdalene Sodomkovej (Lucie Štěpánková) napíše z indonézskeho väzenia Tomáš Toman (Jan Nedbal). Bol zadržaný na úteku pred českou spravodlivosťou a tvrdí, že zločin, za ktorý bol odsúdený na dvanásť a pol roka väzenia, nespáchal. Do väzenia ho poslal vraj sporný posudok súdneho znalca prezývaného Matematik zločinu (Jiří Bartoška). Je možné, že by sa expert tentoraz prepočítal? Trojdielna miniséria režiséra Petra Bebjaka natočená pod značkou Voyo Originál inšpirujúca sa rovnomenným podcastom, ktorý otvoril tému justičných omylov v českom súdnom systéme.

Prehrať

Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce

Dokumentárna séria o futbalovom klube Spartak Trnava prináša príbeh víťazstiev, bezhraničnej oddanosti aj ťažkých zranení. V jedinečnej osemdielnej sérii sa prvýkrát v dejinách trnavských „Bílých Andelov“ podarilo s kamerou preniknúť na doteraz nevidené miesta.

Prehrať

Vedma

Príbeh sa odohráva v súčasnosti, no siaha až do obdobia rudolfínskej Prahy. Alchymista Filip experimentoval s elixírom večného života a podarí sa mu stať sa nesmrteľným. So svojou rodinou tak vyše štyristo rokov čerpajú silu z ľudského nešťastia a zloby. Aby sa zbavili tejto závislosti, musia prejsť do dimenzií, kde nebudú potrebovať fyzické telo. Jediné, čo na to potrebujú, je dostať sa k portálu. Ten je ale strážený Vedmou.

Prehrať

Iveta

Po raketovom štarte sa Iveta Bartošová dostáva na vrchol svojej kariéry. Jej sólové albumy sa predávajú po tisícoch, vyhráva ankety popularity, dostáva veľké roly vo filmoch a má muža, ktorého všetci obdivujú. Avšak stále jej chýba to, po čom túži najviac zo všetkého: bezpodmienečnú lásku, dieťa a rodinu. Ivetinu zlatú éru strieda kariérny prepad a dramatické osobné problémy sprevádzané prvou bulvárnou aférou. Nasleduje materská pauza a veľký comeback vďaka muzikálom. Sledujte pokračovanie úspešného Voyo Orginálu, a spoznáte ďalšiu časť života Ivety Bartošovej.

Prehrať

Sex O’Clock

Komediálna séria o živote dospievajúceho Adama, ktorý sa až doteraz zaoberal predovšetkým svojou tanečnou kariérou a mučivou otázkou, kedy už konečne príde o panictvo. Nečakané zvraty v živote jeho rodiny, však výrazne ovplyvnia jeho dospievanie.

Prehrať

Do neba a do pekla: Spartak Trnava

Dokumentárna séria o futbalovom klube Spartak Trnava prináša príbeh víťazstiev, bezhraničnej oddanosti aj ťažkých zranení. V jedinečnej osemdielnej sérii sa prvýkrát v dejinách trnavských „Bílých Andelov“ podarilo s kamerou preniknúť na doteraz nevidené miesta.

Prehrať

Kráľ Šumavy: Fantóm temného kraja

“Keď som sa dal k pohraničnej stráži a išiel na hranicu, myslel som, že budem chytať náckov, záškodníkov a podobnú škodnú. Nie našich ľudí, ktorí sa budú chcieť dostať von.”, zhrnul v jednom z mála porevolučných rozhovorov sám Josef Hasil, ktorého v novej minisérii Voyo Originál hrá Oskar Hes.

Prehrať

Gumy

Nový komediálny seriál Voyo Originál rozpráva príbeh dvoch kamarátov Máru (Richard Krajčo) a Lukyho (David Švehlík), ktorí spolu vedú autoservis. Títo dvaja zúfalci sa usilovne snažia získať balík peňazí, no ich plány nie sú práve premyslené a každý pokus hrozivo zlyhá.

Prehrať

Dievča menom Jitrní Záře

Táto miniséria z Voyo Originál je inšpirovaná skutočnými prípadmi rodín, ktorí sa rozhodli žiť mimo systému, no dostali sa do konfliktu so štátnou mocou.

Prehrať
#

Jednoducho, rýchlo a bez záväzkov

Registrácia do jednej minúty a možnosť kedykoľvek ju zrušiť. Bez akýchkoľvek zmlúv a záväzkov.

Zaregistrovať sa

Simona: donaha!

Prvý ženský stand-up comedy špeciál na Slovensku a rovno Donaha! Neveríte? Nechajte sa zlákať vyše hodinovým striptízom duše v podaní komičky Simony, ktorá sa zamýšľa nad telom, vzťahmi, feministkami, mužmi i turistikou.

Prehrať

Národná hádzaná

Skupina priateľov v 90-tych rokoch vyhrala majstrovský titul v národnej hádzanej. Teraz dostanú pozvánku na prvé klubové majstrovstvo veteránov v národnej hádzanej na Slovensku. S heslom “Lopta v ruke, národka v srdci” tak bývalí šampióni musia zabudnúť na pohodlie a začať poctivo trénovať.

Prehrať

Guru

Režisér Biser A. Arichtev nakrútil šokujúci príbeh, inšpirovaný skutočnými udalosťami. Hlavná hrdinka Alice rieši svoju komplikovanú životnú situáciu zdanlivo terapeutickými lekciami jogy pod vedením samozvaného guru Mareka a jeho spolupracovníčky Kláry. No pod atraktívnou ezoterickou maskou sa ukrýva niečo oveľa nebezpečnejšie.

Prehrať
#

Voyo na akomkoľvek zariadení

V každom kútiku tvojho sveta - Voyo môžeš mať vždy so sebou! Služba je dostupná na smart TV, počítači, mobile i tablete.

Navyše, teraz môžeš sledovať Voyo až na dvoch zariadeniach súčasne.

Vyskúšať na 7 dní zadarmo

Prípad Roubal

Nenechajte si ujsť Prípad Roubal – trojdielnu minisériu, nakrútenú pod značkou Voyo | Originál. Hviezdne obsadená séria je inšpirovaná skutočnými zločinmi, ktoré Ivan Roubal spáchal v 90. Rokoch minulého storočia. Do úlohy jedného z najväčších sériových vrahov československej histórie obsadila režisérka Tereza Kopáčová herca Hynka Čermáka.

Prehrať
 • VOYO

  VOYO NA SKÚŠKU

 • Cena mesačne*

  5,99 €

  7 dní** zadarmo

 • Viac než 1300 filmov a seriálov bez reklám

 • Obľúbené programy v predstihu pred TV

 • Prémiový obsah: Voyo Originál, Voyo Špeciál a Voyo Film

 • Športová sekcia a stanice Nova Sport 1 a 2

 • Niké liga

 • Živé vysielanie TV Markíza, Doma, Dajto, Krimi

* 1 mesiac = 720 hodín od momentu aktivácie predplatného
** 7 dní = 168 hodín od momentu aktivácie predplatného

Najčastejšie kladené otázky

Platba prostredníctvom platobnej karty (Adyen)

Voyo predplatné je nastavené na 30 kalendárnych dní a s jeho aktiváciou je vždy zadaná opakovaná platba

K strhnutiu ďalšej platby dochádza teda automaticky, a to v deň vypršania aktuálne predplateného obdobia. Ak sa platba nepodarí, pokúsime sa o jej vykonanie znova ešte dvakrát, a to za 24 hodín a potom 5 dní po vypršaní predchádzajúceho predplatného. V prípade úspešného vykonania platby Vám automaticky nabieha nové predplatené obdobie a Vy môžete ďalej nerušene sledovať vaše obľúbené programy. Začiatok predplatného nadväzuje za posledné uhradené obdobie.

V prípade, že sa platbu nepodarí zrealizovať v priebehu 5 dní po vypršaní predplateného obdobia, prebehne ešte niekoľko automatických pokusov o zrealizovanie platby. Počty a frekvenciu týchto pokusov stanovuje samotná platobná brána Adyen.

Počas tohto obdobia nie je už možné Voyo sledovať. Na ďalšie pokusy o realizáciu platby však nemusíte čakať, stačí kliknúť na Zaplatiť ihneď v časti Moje predplatné a aktivovať nové predplatné. Voyo predplatné je hradené na 30 dní, pri neúspešnej platbe nevzniká žiadny dlh.

Pokiaľ sa nachádzate počas skúšobného obdobia na území Slovenskej republiky, máte k dispozícii podobný obsah ako s plným predplatným služby Voyo (filmy, seriály, relácie).

Výnimkou je športová sekcia (vrátane Niké ligy), tituly Voyo Originál, Voyo Špeciál, Voyo Film a živé vysielanie staníc Markíza, Doma, Dajto, Krimi, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Nova International. Ak máte záujem sledovať aj tento obsah, je potrebné si zakúpiť plné predplatné.

Na Voyo nájdete viac ako 1 300 filmov a seriálov, a to vrátane obľúbených programov z obrazoviek staníc skupiny Markíza, ktoré si na Voyo môžete pozrieť skôr než v klasickom TV vysielaní. Do ponuky postupne pribúdajú nové Voyo Originály – exkluzívne tituly pôvodnej tvorby, ktoré nájdete jedine na Voyo. K dispozícii je tiež špeciálna sekcia s obsahom pre deti, vychutnávať si môžete športové prenosy i záznamy zo staníc Nova Sport 1 a Nova Sport 2, všetky zápasy slovenskej Niké ligy naživo aj zo záznamu, živé vysielanie staníc Markíza, Doma, Dajto, Krimi, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Nova International podľa aktuálnych vysielacích práv, a kompletný archív produkcie TV Markíza. Zahraničné filmy a seriály sú dabované a sú k dispozícii v slovenskom alebo českom dabingu. Niektoré tituly sú publikované v pôvodnom znení s titulkami. Rozsah ponúkaných titulov aj titulov v slovenskom alebo českom dabingu sa môže v čase meniť. Aktuálnu ponuku nájdete po prihlásení sa do svojho profilu v rámci služby Voyo.

Svoje predplatné služby Voyo môžete využívať až na piatich zariadeniach na každom používateľskom profile, pričom súbežné prehrávanie videa je možné na dvoch zariadeniach. 

Prihlásené zariadenia môžete spravovať vo svojom účte v časti Správa zariadení.

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Ak sa rozhodnete službu ďalej nevyužívať, je nutné zastaviť opakované platby za predplatné a to najneskôr 1 hodinu pred uplynutím 7-dňového skúšobného obdobia. Platbu predplatného môžete zrušiť po prihlásení sa do Vášho používateľského účtu na internetových stránkach Voyo (v aplikácii nie je zrušenie možné).

Kliknite na ikonu profilu v pravom hornom rohu a zvoľte záložku Moje predplatné

Pokiaľ máte nastavené predplatné s automaticky opakovanou platbou, kliknite na Zrušiť predplatné. Voľbu potvrdíte kliknutím na Zrušiť predplatné Voyo.  Po presmerovaní na stránku pre zrušenie kliknete na Zrušiť predplatné v spodnej časti stránky a Vašu voľbu následne potvrdíte kliknutím na Áno.

Po zrušení opakovanej platby bude možné službu Voyo využívať až do ukončenia už zaplateného obdobia.
Následne zostane Váš účet neaktívny, ale registrovaný - to znamená pripravený pre ďalšiu aktiváciu predplatného v budúcnosti.

Zaujalo vás Voyo?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.