MasterChef Česko

MasterChef Česko

reality SK a CZ Csfd
12+
Neobyčajná kuchárska reality show ponúka várku emócií, ľudské príbehy a hlavne prekvapivé kulinárske výtvory z rúk amatérskych kuchárov z celej republiky. Obstáť pred porotcami z radov elitných kuchárov sa pokúsilo zhruba osemdesiat nádejných súťažiacich. Na konci tŕnistej cesty za víťazstvom na jedného z nich čakal titul MasterChef…
  • Pôvodný názov: MasterChef Česko
  • Krajina pôvodu: Česko
  • Režisér: Jiří Charvát

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.