Veľvyslancova dcéra

Veľvyslancova dcéra

dráma romantický Csfd
12+
V Turecku v meste Mugla sa chystá slávna svadba bohatého podnikateľa Sancara Efeho (Engin Akyürek) s dievčaťom Menekse, ktorú mu vybrala jeho matka. Menekse je zjavne veľmi zamilovaná, zatiaľ čo Sancar sa správa dosť odťažito. V priebehu farbistých predsvadobných obradov mu miestny blázon Kavruk pripomína 8 rokov starú udalosť, kedy si…

Ukážky

Veľvyslancova dcéra - upútavka

Veľvyslancova dcéra - upútavka

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.