Prípad Roubal

Prípad Roubal

dráma krimi Csfd
15+
Trojdielny seriál natočený pod značkou Voyo Originál exkluzívne na Voyo. Predstavujeme vám Prípad Roubal - prvú minisériu natočenú pod značkou Voyo Originál. Hviezdne obsadený seriál je inšpirovaný skutočnými skutočnými, hoci neuveriteľne desivými udalosťami a činmi, ktorých sa Ivan Roubal dopustil v 90. rokoch minulého storočia. Do…

Ukážky

Prípad Roubal - trailer

Prípad Roubal - trailer

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.