Karel Svoboda: Šťastná léta

Karel Svoboda: Šťastná léta

Dokument sleduje život slávneho skladateľa očami jeho syna. Známeho autora obľúbených piesní spoznáme bližšie než kedykoľvek pred tým. Uvidíme oficiálne archívy, ale i tie, ktoré zostali dodnes verejnosti skryté. Súčasťou dokumentu sú aj unikátne zábery z domáceho videa, kde uvidíme, že pracovný život a ten súkromný boli pre skladateľa…
  • Pôvodný názov: Karel Svoboda: Šťastná léta
  • Krajina pôvodu: Česko
  • Režisér: Petr Klein Svoboda

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.