„Pane, vy jste vdova!“

„Pane, vy jste vdova!“

komédia sci - fi Csfd
12+
Fiktívne európske kráľovstvo, bližšie nešpecifikovaná súčasnosť: Počas poľutovaniahodnej nehody pri vojenskej prehliadke sa kráľ Rosebud IV. (Jiří Sovák) rozhodne pre realizáciu revolučnej myšlienky: zruší armádu! Aby sa vyhol prípadným komplikáciám, nechá si od astrológa Stuarta Hamplea (Jiří Hrzán) zostaviť horoskop. Hample kráľa…

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.