Výnimočná Nikol

Výnimočná Nikol

komédia krimi Csfd
12+
Sledujte skôr než v TV exkluzívne na Voyo. Upratovačka Nikol Tichá (Táňa Pauhofová) má šťastie na tie najbizarnejšie prípady, ktoré ju zavedú na najrozmanitejšie miesta, počnúc nákupným centrom, kde sa namiesto zaslúženej nákupnej horúčky musí venovať mŕtvole predavačky, na farmu medzi súťažné kravy, do kaštieľa ako z detektívky Agathy…

Ukážky

Výnimočná Nikol - trailer

Výnimočná Nikol - trailer

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.