Zločin na statku

Zločin na statku

krimi skutočný príbeh Csfd
15+
Dráma rekonštrukcie jedného z najznámejších zločinov britskej histórie, ktorého pravdepodobný páchateľ je stále vo väzení a svoju vinu popiera. Šesťdielna miniséria o vyvraždení rodiny Caffellových rekapituluje udalosti, ktoré sa v roku 1985 odohrali na vidieku v britskom Essexe, keď Colin Caffell priviezol šesťročné dvojičky na…

Ukážky

Zločin na statku - upútavka

Zločin na statku - upútavka

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.