Recept na lásku

Recept na lásku

komédia romantický Csfd
12+
Bohatý majiteľ reštaurácie Özgür na lásku neverí. Jeho nová susedka Ezgi áno, ale nemôže nájsť toho pravého muža. Ich náhodné stretnutie vyústi do praktickej dohody: on ju naučí, ako si získať muža, ktorý sa jej páči. Ona bude na odplatu pri spoločenských príležitostiach predstierať, že sú pár. Lenže aj táto zdanlivo jednoduchá dohoda sa…

Ukážky

Recept na lásku - trailer

Recept na lásku - trailer

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.