Zámena manželiek (Austrália)

Zámena manželiek (Austrália)

reality
12+
Známa reality show tentokrát z prostredia austrálskych domácností. Nahliadnite do sveta rodín ktoré sa na krátky čas musia prispôsobiť úplne odlišnému spôsobu života. Dokážu rešpektovať novo nastavené pravidlá a zvládnuť napäté situácie? Austrálska Zámena manželiek už teraz na Voyo.
  • Pôvodný názov: Wife Swap Australia
  • Krajina pôvodu: Austrália
  • Hrajú: Peter O'Brian

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.