Love Island After

Love Island After

reality SK a CZ Csfd
12+
Myslel si si, že sa Love Island končí? To by bola predsa škoda, pretože príbehy vo vile treba ešte dorozprávať a pozrieť sa trochu pod pokrievku toho, kto naši ostrovania naozaj sú. Čo robia v reálnom živote, ako žijú a čo ich napĺňa? To sa dozvieš v novej sérii Love Island After exkluzívne na Voyo.
  • Pôvodný názov: Love Island After
  • Krajina pôvodu: Česko / Slovensko

Ukážky

Love Island After 3 - trailer

Love Island After 3 - trailer

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.