Love Island After

Love Island After

reality SK a CZ Csfd
12+
Mysleli ste si, že sa Love Island končí? To by bola predsa škoda, pretože príbehy vo vile treba ešte dorozprávať a pozrieť sa trochu pod pokrievku toho, kto naši ostrovania naozaj sú. V dvanástich dieloch nahliadneme pod kožu niekoľkých z nich, aby sme zistili, či na nich mal pobyt na ostrove blahodarný vplyv a možno si z neho odniesli…
  • Pôvodný názov: Love Island After
  • Krajina pôvodu: Slovensko

Ukážky

Love Island After 2 - trailer

Love Island After 2 - trailer

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.