Matěji, proč tě holky nechtějí?

Matěji, proč tě holky nechtějí?

komédia SK a CZ Csfd
12+
Hlavnou postavou úsmevného príbehu je osemnásťročný murársky učeň a dobrovoľný hasič Matěj Hůrka, ktorý žije u babičky na malebnej dedine. Zo všetkého najviac miluje prírodu a chcel by byť lesníkom. Okrem toho však prežíva prvú lásku k peknej Barče Cupalovej, ktorá sa vrátila k rodičom po dlhšom pobyte vo vzdialenom okresnom meste. Matej…

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.