Tvojazem

Tvojazem

animovaný rozprávka Csfd
7+
Riki prichádza s mamou do nového bytu na šedivom sídlisku. Jeho rodičia sa rozviedli a navyše má problémy so srdcom. Riki je nešťastný, nepáči sa mu jeho nový domov. Nedokáže sa s novou situáciou vyrovnať, myslí si, že to on je všetkému na vine. Keď v okne oproti spozoruje neznámy signál a nasleduje ho, do hrude mu vletí žiariace srdce.…

Ukážky

Tvojazem - trailer

Tvojazem - trailer

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.