Ivan Kostra: Stand-up bonus

Ivan Kostra: Stand-up bonus

SK a CZ Stand-up
15+
Ivan Kostra, komik s bohatým životopisom, ktorému do neho pribudla skúsenosť predskokana, na stand-up špeciáli Sama Trnku: Manžel, otec, hovado. Vo svojom vyše 10-minútovom sete vám porozpráva o tom, čo obnáša život so susedmi v novostavbe a pomôže vám zorientovať sa na trhu s nehnuteľnosťami. Dozviete sa, čo je horšie ako pracovať v…
  • Pôvodný názov: Samo Trnka: Manžel, otec, hovado
  • Krajina pôvodu: Slovensko
  • Režisér: Lukáš Zednikovič

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.