Vedma: Pohľad do zákulisia

Vedma: Pohľad do zákulisia

dokumentárny SK a CZ
12+
Nahliadnite do zákulisia výroby prvej česko-slovenskej fantasy minisérie VEDMA. Spoznajte samotný príbeh očami tvorcov, ale aj pohľady hercov, kaskadérov či špecialistov na vizuálne efekty. Pozrite si ich autentické reakcie z diania priamo na miestach nakrúcania a prežite spolu s nimi nefalšovanú atmosféru z príprav jedinečného Voyo…
  • Pôvodný názov: Vedma: Pohľad do zákulisia
  • Krajina pôvodu: Slovensko / Česko
  • Režisér: Michal Nemtuda

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.