Kozub: Bez urážky!

Kozub: Bez urážky!

SK a CZ Stand-up
18+
Kozub: Bez urážky! je prvý stand-up komika Štěpána Kozuba, ktorého poznáte z filmov, seriálov, skečov populárnej improvizačnej skupiny Tři Tygři alebo z javiska ostravského Divadla Mír. Pripravte sa na viac ako hodinovú show nabitú nekorektným humorom, vtipmi čiernymi ako samo srdce Ostravy a historkami, pri ktorých sa budete červenať až…
  • Pôvodný názov: Kozub: Bez urážky!
  • Krajina pôvodu: Česko
  • Režisér: Vojtěch Nouzák

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.