Pat a Mat: Kutilské trampoty

Pat a Mat: Kutilské trampoty

animovaný rozprávka Csfd
7+
Pat a Mat sa do všetkého púšťajú s veľkou chuťou. Ako sme už u nich zvyknutí, prinášajú zábavu pre všetky generácie. Séria príbehov vyvolá úsmev na tvárach všetkých divákov, ktorí si postavičky obľúbili. Poradia si ľahko so zlodejom jabĺk? Umyjú auto hadicou? Ale kdeže, Pat a Mat majú predsa ďaleko lepšie nápady! Ako asi dopadne pečenie…
  • Pôvodný názov: Pat a Mat: Kutilské trampoty
  • Krajina pôvodu: Česko
  • Režisér: Marek Beneš

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.