Pani Wilsonová

Pani Wilsonová

dráma skutočný príbeh Csfd
15+
Píše sa rok 1963: Alison Wilsonovej nečakane zomrie manžel. Čoskoro sa objaví žena, ktorá tvrdí, že je Alecova skutočná manželka. Alison sa rozhodne prísť pravde na koreň a odhaliť skutočnú totožnosť svojho manžela. Čoskoro jej dôjde, že si Alec svoje tajomstvá odniesol so sebou do hrobu, od ich románika, keď boli počas vojny zamestnaní…

Ukážky

Pani Wilsonová - trailer

Pani Wilsonová - trailer

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.