Rodinné trampoty oficiála Třísky

Rodinné trampoty oficiála Třísky

komédia SK a CZ Csfd
12+
Hlavne sa nenechať zapriahnuť... Úradník bytového úradu v Prahe, pán Tříška (Saša Rašilov st.) sa jedného dňa zo svojej práce nervovo zrúti. Lekár ho pošle na okamžitú dovolenku a hneď po nej do dôchodku. Na ceste vlakom do pohraničného mestečka Strmín sa pán Tříška zoznámi s pánom Velebom, ktorý o sebe tvrdí, že je hospodársky správca a…

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.