Šťastní vs. Šťastní

Šťastní vs. Šťastní

komédia rodinný Csfd
12+
V pôrodnici naraz porodia dve ženy s rovnakým priezviskom - Lýdia Šťastná a Katarína Šťastná. Najkrajší deň ich života im pokazí výpadok elektriny.  V tme im sestričky nešťastne zamenia deti.  O 16 rokov neskôr, žijú úplne odlišný život. Lýdia býva s pracovitým manželom Viktorom a drzým tínedžerom Adamom v honosnom sídle. Katarína žije v…

Ukážky

Štastní vs. Štastní - trailer

Štastní vs. Štastní - trailer

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.