Pat a Mat: Zimné dobrodružstvá

Pat a Mat: Zimné dobrodružstvá

animovaný rozprávka Csfd
7+
Je tu zima a naši známi majstri to nemôžu nechať len tak. Navyše keď ich „zaskočí“ snehová nádielka, ktorá sa im zniesla na záhradu. Aký nový stroj na sneh naši dvaja domáci majstri vymyslia? Po šantení na snehu príde vhod horúca sauna, tak prečo by si ju rovno nepostavili. Ako si poradia s vianočnou výzdobou a aké darčeky si domáci…
  • Pôvodný názov: Pat a Mat: Zimní radovánky
  • Krajina pôvodu: Česko
  • Režisér: Marek Beneš

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.