Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo

Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo

Z Európy komédia Csfd
12+
Zdá sa, že kúzelné slúchadlo dokáže naozaj všetko. Hoci aj prepísať kreslenú rozprávku do sveta ľudí a tak sa Mach, Šebestová a Jonatán ocitnú vo vilke malého mesta, kde žije babička s vnukom Jakubom, ktorého rodičia sú služobne v Číne. Lenže to, čo je v rozprávkovom svete celkom bežné, medzi ľuďmi hraničí s bláznovstvom. A tak jediné,…

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.