Skutočný príbeh Ivety Bartošovej pokračuje

Sleduj nové časti originálnej minisérie Iveta, inšpirovanej životom slávnej speváčky.

Pripomeň si prvé dve série Ivety

HLAVNÉ POSTAVY

Zoznám sa s najdôležitejšími postavami obľúbeného Voyo Originálu Iveta. Kto všetko ovplyvnil cestu najpopulárnejšej českej speváčky svojej doby?

Iveta Bartošová

Ivetin svet sa zmenil na nepoznanie. Jej albumy sa nepredávajú ako predtým. Má za sebou neúspešné manželstvo, stále dúfa, že tá pravá láska na ňu čaká. No má vedľa seba toho, na kom jej záleží najviac – svojho dospievajúceho syna. Je to on, kto pri nej stojí, aj keď sa jej nedarí a bulvár čaká na každú jej chybu.

Registrovať sa

Josef Rychtář

Ivetin nový priateľ a neskôr aj manžel. Majiteľ bezpečnostnej agentúry, ktorý si len ťažko dokáže poradiť so svetom, do ktorého je, v spojení so svojou novou láskou, hodený.

Registrovať sa

Artur Štaidl

Dospievajúci syn Ivety Bartošovej, ktorý musí spolu s Ivetou znášať neustály záujem bulváru, Ivetin psychický stav aj jej nových partnerov.

Registrovať sa

Pavel Novotný

Nekompromisný kráľ bulvárnych médií, ktorý presne vie, čo chce a tiež to náležite tvrdo vyžaduje od svojich zamestnancov. Muž, ktorý sa nezastaví pred ničím.

Registrovať sa

Zdeněk Macura

Samozvaný ctiteľ a zapálený fanúšik Ivety Bartošovej o ktorom nikto netuší, kde sa vôbec vzal. Zásadný hýbateľ udalostí, ktorý notoricky známou cestou do Talianska zmení život všetkým zúčastneným.

Registrovať sa

Zuzana Zlatohlávková

Ivetina dlhoročná kamarátka a bulvárna novinárka, ktorá pracuje pre kráľa bulváru Pavla Novotného. Jej vzťah s Ivetou sa tak možno chýli k prekvapivému koncu...

Registrovať sa

Jana Stryková

Bulvárna novinárka, ktorá sa nezastaví pred nikým. A najmä nie pred svojou konkurenciou v podobe Gabi, s ktorou sa úplne nenávidí.

Registrovať sa

Ďalšie Voyo | Originály Viac

 • VOYO

  VOYO NA SKÚŠKU

 • Cena mesačne*

  5,99 €

  7 dní** zadarmo

 • Viac než 1300 filmov a seriálov bez reklám

 • Obľúbené programy v predstihu pred TV

 • Prémiový obsah: Voyo Originál, Voyo Špeciál a Voyo Film

 • Športová sekcia a stanice Nova Sport 1 a 2

 • Niké liga

 • Živé vysielanie TV Markíza, Doma, Dajto, Krimi

* 1 mesiac = 720 hodín od momentu aktivácie predplatného
** 7 dní = 168 hodín od momentu aktivácie predplatného

Najčastejšie kladené otázky

Platba prostredníctvom platobnej karty (Adyen)

Voyo predplatné je nastavené na 30 kalendárnych dní a s jeho aktiváciou je vždy zadaná opakovaná platba

K strhnutiu ďalšej platby dochádza teda automaticky, a to v deň vypršania aktuálne predplateného obdobia. Ak sa platba nepodarí, pokúsime sa o jej vykonanie znova ešte dvakrát, a to za 24 hodín a potom 5 dní po vypršaní predchádzajúceho predplatného. V prípade úspešného vykonania platby Vám automaticky nabieha nové predplatené obdobie a Vy môžete ďalej nerušene sledovať vaše obľúbené programy. Začiatok predplatného nadväzuje za posledné uhradené obdobie.

V prípade, že sa platbu nepodarí zrealizovať v priebehu 5 dní po vypršaní predplateného obdobia, prebehne ešte niekoľko automatických pokusov o zrealizovanie platby. Počty a frekvenciu týchto pokusov stanovuje samotná platobná brána Adyen.

Počas tohto obdobia nie je už možné Voyo sledovať. Na ďalšie pokusy o realizáciu platby však nemusíte čakať, stačí kliknúť na Zaplatiť ihneď v časti Moje predplatné a aktivovať nové predplatné. Voyo predplatné je hradené na 30 dní, pri neúspešnej platbe nevzniká žiadny dlh.

Pokiaľ sa nachádzate počas skúšobného obdobia na území Slovenskej republiky, máte k dispozícii podobný obsah ako s plným predplatným služby Voyo (filmy, seriály, relácie).

Výnimkou je športová sekcia (vrátane Niké ligy), tituly Voyo Originál, Voyo Špeciál, Voyo Film a živé vysielanie (sekcia TV Naživo), kde patria stanice Markíza, Doma, Dajto, Krimi, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova Sport 5, Nova Sport 6 a Nova International. Ak máte záujem sledovať aj tento obsah, je potrebné si zakúpiť plné predplatné.

Na Voyo nájdete viac ako 1 300 filmov a seriálov, a to vrátane obľúbených programov z obrazoviek staníc skupiny Markíza, ktoré si na Voyo môžete pozrieť skôr než v klasickom TV vysielaní. Do ponuky postupne pribúdajú nové Voyo Originály – exkluzívne tituly pôvodnej tvorby, ktoré nájdete jedine na Voyo. K dispozícii je tiež špeciálna sekcia s obsahom pre deti, vychutnávať si môžete športové prenosy i záznamy zo staníc Nova Sport 1 a Nova Sport 2, všetky zápasy slovenskej Niké ligy naživo aj zo záznamu, živé vysielanie staníc Markíza, Doma, Dajto, Krimi, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Nova International podľa aktuálnych vysielacích práv, a kompletný archív produkcie TV Markíza. Zahraničné filmy a seriály sú dabované a sú k dispozícii v slovenskom alebo českom dabingu. Niektoré tituly sú publikované v pôvodnom znení s titulkami. Rozsah ponúkaných titulov aj titulov v slovenskom alebo českom dabingu sa môže v čase meniť. Aktuálnu ponuku nájdete po prihlásení sa do svojho profilu v rámci služby Voyo.

Svoje predplatné služby Voyo môžete využívať až na piatich zariadeniach na každom používateľskom profile, pričom súbežné prehrávanie videa je možné na dvoch zariadeniach. 

Prihlásené zariadenia môžete spravovať vo svojom účte v časti Správa zariadení.

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Ak sa rozhodnete službu ďalej nevyužívať, je nutné zastaviť opakované platby za predplatné a to najneskôr 1 hodinu pred uplynutím 7-dňového skúšobného obdobia. Platbu predplatného môžete zrušiť po prihlásení sa do Vášho používateľského účtu na internetových stránkach Voyo (v aplikácii nie je zrušenie možné).

Kliknite na ikonu profilu v pravom hornom rohu a zvoľte záložku Moje predplatné

Pokiaľ máte nastavené predplatné s automaticky opakovanou platbou, kliknite na Zrušiť predplatné. Voľbu potvrdíte kliknutím na Zrušiť predplatné Voyo.  Po presmerovaní na stránku pre zrušenie kliknete na Zrušiť predplatné v spodnej časti stránky a Vašu voľbu následne potvrdíte kliknutím na Áno.

Po zrušení opakovanej platby bude možné službu Voyo využívať až do ukončenia už zaplateného obdobia.
Následne zostane Váš účet neaktívny, ale registrovaný - to znamená pripravený pre ďalšiu aktiváciu predplatného v budúcnosti.

Zaujalo vás Voyo?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.