Trojdielna miniséria o začiatkoch kariéry nezabudnuteľnej speváckej legendy. Spoznajte mladú Ivetu ako oddanú, láskavú a cieľavedomú ženu.

OD 6. MÁJA EXKLUZÍVNE IBA NA VOYO.

#

Nový VOYO Originál približuje detstvo, spevácke začiatky, ale aj prvú veľkú lásku jednej z najobľúbenejších československých speváčok. Pripomeňte si jednu z najväčších „love story“ 80. rokov, vzťah Ivety Bartošovej s hudobníkom Petrom Sepéšim.

#

Trojdielna miniséria scenáristu a režiséra Michala Samira vzniká so súhlasom zainteresovaných rodín. Skutočný príbeh Ivety prinesie nie len začiatky jej kariéry, ale aj pohľad na jej rodinné vzťahy.

#

Iveta Bartošová bola jedinečným hlasom svojej generácie, romantickou princeznou československého popu. V druhej polovici osemdesiatych rokov sa stala zjavením na tuzemskej hudobnej scéne.

Exkluzívne na VOYO

#

Atraktívne športové prenosy

Fanúšikovia športu si prídu na svoje! VOYO prinesie všetky zápasy Fortuna ligy, najlepšie hokejové zápasy NHL, napínavé súboje MMA, či tenisové turnaje ATP.

#

Najúspešnejšie slovenské seriály a filmy bez reklám

Z našej ponuky si vyberie každý. V bohatej knižnici VOYO nájdete vaše obľúbené televízne seriály, atraktívne filmové tituly, ale aj legendárne česko-slovenské komédie a rozprávky.

#

Najobľúbenejšie televízne relácie až v sedemdňovom predstihu

Už nemusíte čakať na novú epizódu vášho obľúbeného seriálu, či relácie. S VOYO budete vždy o krok dopredu pred ostatnými.

#

Vyskúšajte VOYO na 7 dní zadarmo

Nie ste si istí? Vyskúšajte VOYO na 7 dní zadarmo*. Rýchla a jednoduchá registrácia, ktorú môžete kedykoľvek zrušiť.

Vyskúšať na 7 dní zadarmo *súčasťou 7-dňového skúšobného obdobia nie sú športové prenosy a záznamy
#

Rozprávky pre všetky deti a rodičov

V našej ponuke nájdete viac ako 200 rozprávok a animovaných filmov pre malé aj veľké deti, ktoré ich zabavia kedykoľvek sa vám to bude hodiť.

#

VOYO na akomkoľvek zariadení

Doma aj na cestách - Voyo môžete mať vždy so sebou! Služba je dostupná na smart TV, počítači, mobile i tablete.

Navyše, teraz môžete sledovať VOYO až na dvoch zariadeniach súčasne.

Vyskúšať na 7 dní zadarmo

Najčastejšie kladené otázky

Voyo predplatné je nastavené na 30 kalendárnych dní a s jeho aktiváciou je vždy zadaná opakovaná platba.

K strhnutiu ďalšej platby dochádza teda automaticky, a to v momente vypršania aktuálne predplateného obdobia. Ak sa platba nepodarí, pokúsime sa o jej vykonanie znova ešte dvakrát, a to za 24 hodín a potom 5 dní po vypršaní predchádzajúceho predplatného. V prípade úspešného vykonania platby vám automaticky nabieha nové predplatené obdobie a vy môžete ďalej nerušene sledovať vaše obľúbené programy.

30-dňové predplatné je možné uhradiť prostredníctvom platobnej brány bankovými debetnými alebo kreditnými kartami.

Pokiaľ sa nachádzate počas skúšobného obdobia v SR, máte k dispozícii rovnaký obsah ako s plným predplatným služby Voyo. Výnimkou je športová sekcia (vrátane Fortuna ligy) a živé vysielanie staníc NOVA Sport 1 a 2. 

Na Voyo nájdete viac ako 1 300 filmov a seriálov, a to vrátane obľúbených programov z obrazoviek staníc skupiny Markíza, ktoré si na Voyo môžete pozrieť skôr než v klasickom TV vysielaní. Do ponuky postupne pribúdajú nové Voyo Originály – exkluzívne tituly pôvodnej tvorby, ktoré nájdete jedine na Voyo. K dispozícii je tiež špeciálna sekcia s obsahom pre deti, vychutnávať si môžete športové prenosy i záznamy zo staníc Nova Sport 1 a Nova Sport 2, všetky zápasy slovenskej Fortuna ligy naživo aj zo záznamu, živé vysielanie staníc Markíza, Doma, Dajto, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Nova International podľa aktuálnych vysielacích práv, a kompletný archív produkcie TV Markíza. Zahraničné filmy a seriály sú dabované a sú k dispozícii v slovenskom alebo českom dabingu. Niektoré tituly sú publikované v pôvodnom znení s titulkami. Rozsah ponúkaných titulov aj titulov v slovenskom alebo českom dabingu sa môže v čase meniť. Aktuálnu ponuku nájdete po prihlásení sa do svojho profilu v rámci služby Voyo.

Svoje predplatné služby Voyo môžete využívať súčasne na piatich zariadeniach, pričom súbežné prehrávanie videa je možné až na dvoch zariadeniach. 

Prihlásené zariadenia môžete spravovať v profile používateľa, v časti "Správa zariadení".

Áno, Voyo spĺňa všetky požiadavky na dočasnú cezhraničnú prenositeľnosť služby v rámci celého územia Európskej únie. Stačí, ak máte trvalý pobyt na Slovensku a uhradené predplatné.

Tieto obmedzenia platia nie len pre službu SVOD, ale aj pre službu živé vysielanie. Výnimku tvoria kanály Nova International, Nova Sport 1 a Nova Sport 2, ktoré sú počas vymedzeného vysielacieho času dostupné aj pre užívateľov pripájajúcich sa z Českej republiky.

Ak sa rozhodnete službu ďalej nevyužívať, je nutné zastaviť opakované platby za predplatné, a to najneskôr 1 hodinu pred uplynutím 7-dňového skúšobného obdobia. Platbu predplatného môžete zrušiť po prihlásení sa do Vášho používateľského profilu na webovej stránke Voyo.

Na úvodnej stránke kliknite na ikonu používateľského profilu v pravom hornom rohu a zvoľte záložku "Moje predplatné". Zobrazí sa Vám informácia o predplatnom, ktoré je aktuálne nastavené pre Váš účet.

Pokiaľ máte nastavené predplatné s automaticky opakovanou platbou, kliknite na Zrušiť predplatné. Po presmerovaní na stránku pre zrušenie kliknete na Zrušiť predplatné v spodnej časti stránky a Vašu voľbu následne potvrdíte kliknutím na Áno.

Po zrušení opakovanej platby bude možné službu Voyo využívať až do ukončenia už zaplateného aktuálneho obdobia.
Následne zostane Váš účet neaktívny, ale registrovaný - to znamená pripravený pre ďalšiu aktiváciu predplatného v budúcnosti.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.

Nesprávny formát e-mailu