Streamovacia služba Voyo pravidelne rozširuje svoju pestrú ponuku o rôzne typy zaujímavých programov. Po mimoriadnom úspechu stand-up Voyo Špeciálu Simona: Donaha! prichádza s ďalším hodinovým špeciálom plným humoru s názvom Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce.

Jeden z najznámejších slovenských stand-up komikov rozochveje bránice divákov prostredníctvom Voyo. Viac ako sedemročné skúseností so stand-upmi pretavil do špeciálu, v ktorom si diváci jedine na Voyo môžu vychutnať jeho jedinečným humorom nabité, výnimočné nové predstavenie. Nový Voyo Špeciál sa nevyhne ani témam ako sú rečové vady, verejné záchody, nevhodné myšlienky a čerstvé rodičovstvo. Jakub Zitron Ťapák totiž miluje hovoriť o veciach, ktoré nám často len napadnú, ale zo slušnosti ich nepovieme nahlas. Bude to tvrdé a nekompromisné, ale aj citlivé a empatické. Skrátka, od srdiečka! 

„Teší nás, že predplatitelia Voyo si môžu exkluzívne vychutnať ďalší čisto slovenský projekt z našej pôvodnej produkcie. Žáner stand-up comedy je na Slovensku čoraz obľúbenejší a teší sa veľkej popularite. Jakub Zitron Ťapák jednoznačne patrí medzi najväčšie talenty slovenskej komediálnej scény. Sme preto veľmi radi, že si diváci môžu tento výnimočný a humorom nabitý špeciál pozrieť práve na Voyo,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova.

Nový Voyo Špeciál Jakuba Zitrona Ťapáka Ruku na srdcu beznádejne vypredal hľadisko divadla P.O. Hviezdoslava v Bratislave a teraz nastal čas, aby si získal aj divákov na Voyo. „Ponuke na veľký stand-up špeciál som sa veľmi potešil. Pre komika to znamená úplne najviac. Je to niečo, pre čo pracujeme a zbierame ten materiál. Zároveň je to aj veľká výzva a pocta, že mi Voyo dalo takúto príležitosť, že mi ľudia verili a že sme to dokopali do úspešného konca,“ hovorí stand-up komik Jakub Zitron Ťapák, ktorý priznáva, že kvalitné hodinové stand-up vystúpenie sa pripravuje naozaj dlho. „Je to niečo, čo človek musí napísať, vyskúšať, prepísať a znovu vyskúšať. Tento proces niekedy trvá týždeň, niekedy mesiac, niekedy pol roka,“ dodáva.

Súčasťou nakrúcania Voyo Špeciálu boli aj dvaja predskokani, ktorých vystúpenia si môžu diváci jedine na Voyo vychutnať ako bonusy. Joe Trendy (Teodor First) prezradí aký najhorší narodeninový darček dostal, ale aj to, aké je žiť po boku známej komičky Simony Salátovej, ktorá je podľa jeho slov, jeho najväčšou láskou, múzou, utrpením a depresiou. Martin Hatala v stand-up bonuse porozpráva o tom, aký je jeho život so škuľavosťou a odhalí spoločnosťou tabuizované mužské problémy.

Fanúšikovia žánru stand-up comedy nájdu jedine na Voyo aj jedinečné originálne špeciály českých hviezd prvej veľkosti Štěpána KozubaOndřeja SokolaKozub: Bez urážky! a Ondřej Sokol: Celebrity.

Nový Voyo Špeciál Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce je pre divákov dostupný od piatka 28. júla 2023 exkluzívne iba na Voyo. Výroba tohto programu prebehla v súlade s postupmi udržateľnej produkcie, teda s maximálnym ohľadom na životné prostredie.