Kedykoľvek a kdekoľvek

Čoskoro na Voyo

Offset letter
Offset letter
 • Angelika a sultán

  Angelika a sultán

  dobrodružný
  dráma
  12+

  Jeoffreyho milovaná Angelika sa od pirátov dostane do rúk pána háremu marockého sultána.

  Na Voyo 30.9.
 • Rany z lásky

  Rany z lásky

  komédia
  romantický
  12+

  Sledujte skôr než v TV exkluzívne na Voyo. Boxerka Monita sa dozvedá, že zo zdravotných dôvodov bude musieť na nejaký čas prerušiť svoju športovú kariéru. Pri hľadaní novej práce sa zoznámi s podnikateľom Martinom.

  Na Voyo 3.10.
 • Fair Play

  Fair Play

  dráma
  SK a CZ
  15+

  Život nehrá fair. Príbeh o mladej atlétke, ktorá sa v normalizačnom Československu dostane do štátom riadeného dopingového programu.

  Na Voyo 6.10.
 • Top Wing: Vtáčí kadeti

  Top Wing: Vtáčí kadeti

  animovaný
  rozprávka
  7+

  Akčný dobrodružný seriál pre predškolákov, ktorý sleduje príhody nadšených vtáčích kadetov, študujúcich na akadémii Top Wing.

  Na Voyo 6.10.
 • Barbie Dreamtopia

  Barbie Dreamtopia

  animovaný
  rozprávka
  7+

  Kráľovstvo snov je nový čarovný svet, ktorý existuje vo fantázii malej sestry Barbie Chelsea. Pridajte sa k Barbie, aby ste si aj vy mohli zaplávať s krásnymi morskými pannami v dúhových riekach alebo lietať s vílami po oblohe plnej cukrovej vaty.

  Na Voyo 13.10.
 • Tulipánová horúčka

  Tulipánová horúčka

  dráma
  historický
  15+

  Sophiu vydajú proti jej vôli za bohatého obchodníka Cornelia Sandvoorta. Ten si objedná jej portrét u nádejného maliara, ktorý Sophiu očarí, a on jej sympatie opätuje. Zrodí sa medzi nimi vášnivá, ale zakázaná láska. Ich nádejou na spoločnú budúcnosť je vzácna tulipánová cibuľka, ktorá by im otvorila cestu k bohatstvu.

  Na Voyo 13.10.
 • Láska je láska

  Láska je láska

  dráma
  komédia
  12+

  Osemnásťročná Maruška žije so svojim dedkom Vlastimilom, túži stretnúť svojho princa a prežiť romantickú lásku, akú zatiaľ pozná len z filmov. Svojho vysnívaného princa skutočne stretne. S Markom prežije krásne prázdniny, prvé milostné dobrodružstvo, ale aj prvé sklamanie.

  Na Voyo 14.10.
 • Kód Enigmy

  Kód Enigmy

  dráma
  skutočný príbeh
  12+

  Skutočný príbeh britského matematika a logika Alana Turinga, ktorý vďaka svojmu úžasnému talentu prelomil kód Enigmy a pomohol tak skrátiť druhú svetovú vojnu a zachrániť tisíce ľudských životov.

  Na Voyo 20.10.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo ponúka cez 2000 filmov a seriálov, ktoré si môžete pustiť kedykoľvek, kdekoľvek, na čomkoľvek.