Kedykoľvek a kdekoľvek

Čoskoro na Voyo

Offset letter
Offset letter
 • Dom

  Dom

  dráma
  SK a CZ
  15+

  Príbeh odohrávajúci sa na slovenskom vidieku strhujúcim spôsobom rozpráva o generačnom strete tínedžerky Evy a jej despotického otca Imricha.Keď nečakané tajomstvá všetkých zúčastnených vyplávajú na povrch, donútia ich dramatickým spôsobom zmeniť svoje životné postoje.

  8.6.
 • Divoké dobrodružstvá Blinkyho Billa

  Divoké dobrodružstvá Blinkyho Billa

  animovaný
  rozprávka
  7+

  Mala šibalská koala Blinky Bill čelí všemožným nástrahám, ktoré ohrozujú harmóniu na Zelenej čistine, malebnom domove smiešnych austrálskych zvieratiek.

  NOVÁ SÉRIA 9.6.
 • Krásky z Dubaja

  Krásky z Dubaja

  dráma
  krimi
  18+

  Film Krásky z Dubaja vás vezme do luxusného a zmyselného sveta plného drahých šiat, prepychových jácht, krásnych žien a hriešne bohatých mužov. Dubajská rozprávka tisíc a jednej noci má však aj svoju odvrátenú tvár.

  9.6.
 • Anna

  Anna

  akčný
  thriller
  15+

  Za očarujúcim pôvabom Anny Poliatovej, parížskej topmodelky, sa skrýva tajomstvo, kvôli ktorému sa ocitne v centre nebezpečnej operácie, rozohranej špičkovými agentmi súperiacich tajných služieb.

  10.6.
 • #martyisdead

  #martyisdead

  krimi
  SK a CZ
  15+

  Marty mal celý život pred sebou. Teraz je ale mŕtvy. Zostala po ňom len séria mrazivých videí, ktoré nakrúcal krátko pred svojou smrťou a ktoré zachovali spomienky na situácie, na ktoré by radšej každý zabudol. Smútiaci otec skladá dohromady čriepky Martyho online života, aby odhalil okolnosti jeho tragického konca.

  13.6.
 • Párty Hárd

  Párty Hárd

  komédia
  SK a CZ
  18+

  Čierna tínedžerská komédia o troch spolužiakoch, ktorí chcú zorganizovať tú najlepšiu párty pod slnkom, aby zapôsobili na svoje vysnívané dievčatá. Kto zažiari a kto sa stane obeťou brutálnej šikany?

  13.6.
 • Ranč pre dvoch

  Ranč pre dvoch

  dráma
  romantický
  12+

  Samantha, ktorá sa oddane stará o rodinný ranč a dedičstvo, sa zamiluje do developera Richarda, ktorý sa ho od nej pokúša odkúpiť.

  14.6.
 • Párty Hárder: Summer Massacre

  Párty Hárder: Summer Massacre

  komédia
  SK a CZ
  18+

  Táto jazda vás bude ešte dlho bolieť. Pokračovanie kultovej a extrémne nekorektnej komédie Párty Hárd.

  15.6.
 • Little Baby Bum: Pesničky a riekanky

  Little Baby Bum: Pesničky a riekanky

  animovaný
  rozprávka
  7+

  Šesťročná Mia so svojimi priateľmi a rodinou spoznáva svet prostredníctvom pesničiek a niekedy aj trochu kúziel.

  16.6.
 • Vedma: pohľad do zákulisia

  Vedma: pohľad do zákulisia

  dokumentárny
  SK a CZ
  12+

  Nahliadnite do zákulisia výroby prvej česko-slovenskej fantasy minisérie VEDMA. Spoznajte samotný príbeh očami tvorcov, ale aj pohľady hercov, kaskadérov či špecialistov na vizuálne efekty. Pozrite si ich autentické reakcie z diania priamo na miestach nakrúcania a prežite spolu s nimi nefalšovanú atmosféru z príprav jedinečného Voyo Originálu.

  16.6.
 • Vedma

  Vedma

  fantasy
  SK a CZ
  12+

  Svet, ako ho poznáme, končí. Čo zvíťazí v rozhodujúcom súboji o zajtrajšok? Temnota alebo svetlo? Príbeh zo starej Prahy ožíva v päťdielnej česko-slovenskej fantasy minisérii natočenej pod značkou Voyo Originál.

  16.6.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo ponúka cez 2000 filmov a seriálov, ktoré si môžete pustiť kedykoľvek, kdekoľvek, na čomkoľvek.