Kedykoľvek a kdekoľvek

Nesprávny formát e-mailu

Čoskoro na Voyo

Offset letter
Offset letter
 • Chicago Fire

  Chicago Fire

  akčný
  dráma
  12+

  Adrenalín do žíl a slzy do očí... Elitný tím hasičov bojuje o životy druhých, zatiaľ čo tie ich sú v stálom ohrození.

  Nová séria 18.5.
 • Láska v Ríme

  Láska v Ríme

  romantický
  12+

  Neznáma americká herečka dostáva ponuku na hlavnú úlohu v remaku slávneho filmu Prázdniny v Ríme. Prichádza do Talianska a objavuje "večné mesto" spolu s americkým novinárom, ktorý o nej má napísať profilový článok.

  Na Voyo 20.5.
 • MasterChef Česko

  MasterChef Česko

  reality
  Súťažná šou
  12+

  Neobyčajná kuchárska reality show ponúka várku emócií, ľudské príbehy a hlavne prekvapivé kulinárske výtvory z rúk amatérskych kuchárov z celej republiky. Obstáť pred porotcami z radov elitných kuchárov sa pokúsilo zhruba osemdesiat nádejných súťažiacich. Na konci tŕnistej cesty za víťazstvom na jedného z nich čakal titul MasterChef Česko, polmiliónová výhra a vydanie vlastnej kuchárky.

  Na Voyo 20.5.
 • Pán Selfridge

  Pán Selfridge

  dráma
  zahraničné
  12+

  Skutočný príbeh okázalého a vizionárskeho amerického zakladateľa najslávnejšieho londýnskeho obchodného domu Selfridge's.

  Nová séria 20.5.
 • Rambo I.

  Rambo I.

  akčný
  dobrodružný
  15+

  Veterána z Vietnamu Johna Ramba (Sylvester Stallone) zatknú pre údajné tuláctvo. Šerifove šikanovanie v Johnovi prebudí traumatické spomienky na vojenské zajatie. Z väzenia sa mu nakoniec podarí utiecť. Pri krvavom prenasledovaní vyznamenaný vojenský veterán a člen špeciálnej bojovej jednotky využíva k vlastnému prežitiu prostriedky, ktoré sa naučil počas vojny...

  Na Voyo 20.5.
 • V lete ti poviem, ako sa mám

  V lete ti poviem, ako sa mám

  české a slovenské
  komédia
  12+

  Tesne pred Vianocami oznámi Ivane (Tereza Kostková), ktorá žije len pre rodinu, jej manžel Martin (Marián Miezga) vec, ktorá jej zničí sviatky, a o ktorej vie len ich spoločná kamarátka Adriana (Dana Rogoz), rozvodová právnička. Tá sa ako jediná z partie nevydala a nemá deti. Žije sama, ale udržiava pomer so svojim šéfom Filipom (Martin Hofmann). Ďalšia z partie Ela (Andreea Vasile) je známa televízna moderátorka, ktorá vedie harmonický život s prekladateľom kníh Andrejom (Ondřej Sokol) a ich desaťročnými dvojičkami, kým sa nečakane neobjaví jej bývalá láska Dávid (Ján Koleník). Partiu uzatvára majiteľ reštaurácie Vlado (Pavel Bartos), ktorý sa po rozvode s Vierou (Soňa Norisová)…

  Na Voyo 20.5.
 • Cliffhanger

  Cliffhanger

  akčný
  thriller
  15+

  Teroristom, ktorých lietadlo plné peňazí sa zrútilo v horách, čelí muž ostrejší ako mráz a tvrdší ako skala - Sylvester Stallone alias Gabe Walker!

  Na Voyo 27.5.
 • Máša a medveď

  Máša a medveď

  animovaný
  rozprávka
  7+

  Medveď, bývalý cirkusový artista, sa usadí v lese a pripravuje sa na pohodový život plný ticha a pokoja. Kým sa však nezoznámi s nezbedným dievčatkom menom Máša, ktoré tu žije so svojim prasiatkom, kozou a psom.

  Nová séria 27.5.
 • Poldark

  Poldark

  dráma
  historický
  15+

  Otec mu zomrel, majetok je v troskách a jeho milá Elizabeth je zasnúbená s jeho bratrancom Francisom. Ross Poldark sa v roku 1783 vracia z americkej vojny za nezávislosť a zisťuje, že doma sa mnohé veci zmenili. Je odhodlaný vrátiť dobré meno odkazu svojho otca a pomôcť miestnym ľuďom z dediny. Čoskoro však narazí na problémy, keď v bitke zachráni mladú Demelzu a pokúsi sa opäť získať kontrolu nad cínovými baňami, na ktoré má zálusk jeho rival, chamtivý a arogantný George Warleggan.

  Nová séria 27.5.
 • Případ mrtvého nebožtíka

  Případ mrtvého nebožtíka

  české a slovenské
  komédia
  12+

  Komédia, ktorá si uťahuje z kriminálok, ktorých sú dnes plné televízne obrazovky. Na scéne sa objavuje major Prubner (David Novotný), jeho nová kolegyňa Skálová (Hana Vagnerová) a detektívi Rorýs (Martin Pechlát) s Dymákom (Lukáš Příkazký). Úloha, ktorú dostali od náčelníka kriminálky Drátka (Miroslav Táborský), je jasná – vyriešiť vraždu Starablažkovej...

  Na Voyo 27.5.
 • Rambo II.

  Rambo II.

  akčný
  dobrodružný
  15+

  Poslali ho na samovražednú misiu. Neverili, že uspeje. Riadne sa však sekli: akosi „pozabudli“, že majú dočinenia s Rambom!

  Na Voyo 27.5.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo ponúka cez 2000 filmov a seriálov, ktoré si môžete pustiť kedykoľvek, kdekoľvek, na čomkoľvek.

Nesprávny formát e-mailu