Kedykoľvek a kdekoľvek

Čoskoro na Voyo

Offset letter
Offset letter
 • Na nože

  Na nože

  reality
  SK a CZ
  12+

  Sledujte skôr než v TV exkluzívne na Voyo. Celosvetovo úspešná šou, v ktorej šéfkuchár Martin Novák sa bude snažiť vytiahnuť z problémov reštaurácie, ktoré sa z najrôznejších dôvodov ocitli v kríze.

  Na Voyo 7.2.
 • Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova

  Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova

  animovaný
  rozprávka
  7+

  Dobrodružstvo malej lienky a jej rodičov. Malá lienka uviazne v kartónovej krabici a nechtiac cestuje do Karibiku, preto rodičia podniknú záchrannú výpravu.

  Na Voyo 10.2.
 • Ide sa rodiť!

  Ide sa rodiť!

  komédia
  Z Európy
  15+

  Komédia o piatich ženách, ktoré sa ocitnú v jeden deň v pôrodnici. Nepoznajú sa a každá je úplne iná. Spája ich len to, že všetky dnes rodia. Ich príbehy od prvej kontrakcie až do pôrodu sprevádza láska, bolesť, sklamanie aj precitnutie a nové poznanie.

  Na Voyo 10.2.
 • Suburbicon: Temné predmestie

  Suburbicon: Temné predmestie

  dráma
  krimi
  15+

  Pokojné mestečko so šesťdesiat tisícmi obyvateľmi je na prahu veľkých neželaných zmien. Do mesta prichádza prvá černošská rodina a domácim sa to nepozdáva. Navyše, prichádzajú vo veľmi zlom čase. U susedov sa totiž v jednu noc odohrá čudesné prepadnutie.

  Na Voyo 10.2.
 • Záhady pre začiatočníkov

  Záhady pre začiatočníkov

  krimi
  mysteriózny
  12+

  Amy Winslowová je nielen dcérou slávneho autora detektívok, ale sama o tomto žánri prednáša na univerzite. A tak niet divu, že keď tam dôjde k sérii vrážd, zapojí sa do vyšetrovania. Detektív Travis Burke to najprv nesie s nevôľou, netrvá ale dlho a stáva sa z nich dobrý tím.

  Na Voyo 10.2.
 • Príbeh kmotra

  Príbeh kmotra

  dráma
  krimi
  15+

  Neodbytný vyšetrovateľ sa celý život snaží dostať za mreže bezcharakterného zločinca a kráľa podsvetia.

  Na Voyo 11.2.
 • Poslední přesun

  Poslední přesun

  dráma
  sci - fi
  15+

  Zem v blízkej budúcnosti po bližšie nešpecifikovanej katastrofe. Väčšina ľudí sa zo Zeme presunula, z neznámeho dôvodu a nevedno kam. Film sleduje osudy troch chlapov, ktorí spolu žijú a navzájom sa podporujú. Snažia sa udržať si ľudské hodnoty. Skrývajú sa v jaskyni pred skupinami ďalších ľudí, ktorí živoria a živia sa kanibalizmom. Po konflikte s jednou takouto skupinou sú donútení ustúpiť hlbšie do jaskyne, kde objavujú rozsiahly komplex podzemných chodieb. Dostanú sa do bývalého väzenia, ktoré im príde ako raj. Väzenie obýva mladé dievča. Po ďalších problémoch sa všetko schyľuje k poslednému presunu.

  Na Voyo 12.2.
 • Ženy v běhu

  Ženy v běhu

  komédia
  romantický
  12+

  Věra prežila s Jindřichom skvelý život a je pevne rozhodnutá splniť jeho posledné prianie – zabehnúť maratón! Emancipovaná a rázna matka troch dcér v tom nevidí žiadny problém. Jednoducho si trasu rozdelia na štyri časti a zdolajú tých viac ako 42 kilometrov ako rodinná štafeta.

  Na Voyo 12.2.
 • O mě se neboj

  O mě se neboj

  komédia
  romantický
  12+

  Príbeh rozvádzajúcej sa matky v ťažkostiach a sebavedomého právnika, ktorý zabudne na jej rozvodové pojednávanie a spôsobí tým množstvo problémov.

  Na Voyo 14.2.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo ponúka cez 2000 filmov a seriálov, ktoré si môžete pustiť kedykoľvek, kdekoľvek, na čomkoľvek.