Kedykoľvek a kdekoľvek

Čoskoro na Voyo

Offset letter
Offset letter
 • Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách

  Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách

  rodinný
  rozprávka

  Kocúr v čižmách je príbeh Hansa, mlynárovho syna, ktorý zdedí po smrti svojho otca len kocúra Minkusa. Hans je tak sklamaný, že by najradšej urobil z kocúra pár kožených rukavíc. Miesto toho, ho kocúr presvedčí aby mu kúpil pár čižiem.

  25.4.
 • Aristokratka vo vare

  Aristokratka vo vare

  komédia
  SK a CZ
  12+

  Gróf Frank Kostka, jeho žena Vivien a ich dcéra Mária žijú na svojom rodovom zámku Kostka. Udržiavať zámok v chode je však náročné. Pôvodný záujem návštevníkov zámku o kliatbu kontesy Márie už neťahá ako predtým. Frank je v koncoch, nie je dosť peňazí ani na výplaty, ani na potrebné opravy. A práve v tej chvíli sa objaví dcéra právnika Bendy Denisa.

  25.4.
 • Angry Birds

  Angry Birds

  animovaný
  rozprávka
  7+

  Z hry, ktorá si získala milióny fanúšikov po celom svete, je dnes už kultový pojem: Angry Birds. Všetci ich poznajú, všetci im fandia, no nikto presne nevie, čo ich vlastne štve. Nastal čas zistiť, prečo sú Angry Birds stále také angry!

  26.4.
 • Motýľ: Útek z väzenia

  Motýľ: Útek z väzenia

  dobrodružný
  dráma
  15+

  Neuveriteľný príbeh drobného parížskeho zlodeja Henriho „Motýľa" Charriera, ktorý je falošne obvinený z vraždy a odsúdený na doživotie. Trest si odpykáva v neslávne známej trestaneckej kolónii na Diabolskom ostrove pri Francúzskej Guyane. Motýľ je odhodlaný dostať sa na slobodu, a tak nečakane spája sily so spoluväzňom Louisom, usvedčeným falšovateľom, ktorý mu výmenou za ochranu nebezpečný útek financuje.

  27.4.
 • Zmiznutá

  Zmiznutá

  thriller
  Z Európy
  15+

  V horskom mestečku menom Avechot záhadne zmizne 16-ročné dievča. Prípad príde vyšetrovať detektív Vogel, ktorý veľmi rád využíva vplyv médií k vyriešeniu svojich prípadov. Po tom, ako médiá obvinia z únosu miestneho učiteľa Martiniho, zdá sa, že Vogel môže prípad uzavrieť. No ten k tomu potrebuje ešte jeden presvedčivý dôkaz.

  27.4.
 • Vedľajší produkt

  Vedľajší produkt

  krimi
  SK a CZ
  15+

  Napínavý kriminálny príbeh, inšpirovaný skutočnou udalosťou, skúma otázku ceny za odhalenie pravdy a zachytáva realitu, v ktorej sa detektívi kvôli nedokonalosti právneho systému a vlastnej posadnutosti chytaním zločincov pohybujú na hrane zákona. Kladie otázky, či môže byť stíhaný vrah, ktorý bol odhalený za pomoci nelegálnych metód, a či sme si pred spravodlivosťou naozaj všetci rovní.

  28.4.

Zaujalo vás Voyo?

Voyo ponúka cez 2000 filmov a seriálov, ktoré si môžete pustiť kedykoľvek, kdekoľvek, na čomkoľvek.