Originálna tvorba exkluzívne v tvoyom svete

Skutočné príbehy, emócie aj zábava. Pod značkami Voyo Originál a Voyo Špeciál nájdeš u nás jedinečné a exkluzívne tituly.

Pôvodná tvorba Voyo Originál a Voyo Špeciál

Kauza Kramný

Obyčajná dovolenka v Egypte sa zmenila na tragédiu. A to, čo vyzeralo ako nehoda, sa zmenilo na ostro sledovaný zločin. Prípad Petra Kramného, odsúdeného za vraždu svojej manželky a dcéry, rozdelil laickú a odbornú verejnosť. Nová 5-dielna dokumentárna séria pod značkou Voyo Originál nebulvárnym spôsobom mapuje celý kriminálny prípad aj osudy ľudí, ktorým navždy zmenil život.

Prehrať

Metóda Markovič: Hojer

Príbeh jedného z najznámejších vyšetrovateľov v našej histórii, Jiřího Markoviča, sa dočkal seriálového spracovania. Šesťdielna séria natočená pod značkou Voyo Originál vykresľuje, ako pracovali policajné zložky, psychiatria a predovšetkým špecifické metódy vyšetrovateľa.

Prehrať

Extraktori

Úlohou novovytvoreného českého spravodajského tímu je pomáhať občanom, ktorí sa ocitnú v núdzi v zahraničí. Na to extraktori potrebujú nielen špičkový výcvik a fyzickú zdatnosť, ale aj jazykové znalosti, kultúrny a politický prehľad, bystrý úsudok a schopnosť rýchlo sa rozhodovať.

Prehrať

Samo Trnka: Manžel, otec, hovado

Manžel, otec, hovado je úžasný stand-up špeciál, prostredníctvom ktorého sa dlhoročný stand-up komik Samo Trnka s vami podelí o svoju skúsenosť s prerodom z muža, ktorý mal kamarátov a osobný život, na muža, ktorému do života vstúpila žena, neskôr aj deti a stal sa z neho otec a manžel na plný úväzok. Dlhoročným skúmaním zistil, že najviac ho štve práve jeho rodina.

Prehrať

Matematika zločinu

Novinárke Magdalene Sodomkovej (Lucie Štěpánková) napíše z indonézskeho väzenia Tomáš Toman (Jan Nedbal). Bol zadržaný na úteku pred českou spravodlivosťou a tvrdí, že zločin, za ktorý bol odsúdený na dvanásť a pol roka väzenia, nespáchal. Do väzenia ho poslal vraj sporný posudok súdneho znalca prezývaného Matematik zločinu (Jiří Bartoška). Je možné, že by sa expert tentoraz prepočítal? Trojdielna miniséria režiséra Petra Bebjaka natočená pod značkou Voyo Originál inšpirujúca sa rovnomenným podcastom, ktorý otvoril tému justičných omylov v českom súdnom systéme.

Prehrať

Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce

Dokumentárna séria o futbalovom klube Spartak Trnava prináša príbeh víťazstiev, bezhraničnej oddanosti aj ťažkých zranení. V jedinečnej osemdielnej sérii sa prvýkrát v dejinách trnavských „Bílých Andelov“ podarilo s kamerou preniknúť na doteraz nevidené miesta.

Prehrať

Vedma

Príbeh sa odohráva v súčasnosti, no siaha až do obdobia rudolfínskej Prahy. Alchymista Filip experimentoval s elixírom večného života a podarí sa mu stať sa nesmrteľným. So svojou rodinou tak vyše štyristo rokov čerpajú silu z ľudského nešťastia a zloby. Aby sa zbavili tejto závislosti, musia prejsť do dimenzií, kde nebudú potrebovať fyzické telo. Jediné, čo na to potrebujú, je dostať sa k portálu. Ten je ale strážený Vedmou.

Prehrať

Iveta

Po raketovom štarte sa Iveta Bartošová dostáva na vrchol svojej kariéry. Jej sólové albumy sa predávajú po tisícoch, vyhráva ankety popularity, dostáva veľké roly vo filmoch a má muža, ktorého všetci obdivujú. Avšak stále jej chýba to, po čom túži najviac zo všetkého: bezpodmienečnú lásku, dieťa a rodinu. Ivetinu zlatú éru strieda kariérny prepad a dramatické osobné problémy sprevádzané prvou bulvárnou aférou. Nasleduje materská pauza a veľký comeback vďaka muzikálom. Sledujte pokračovanie úspešného Voyo Orginálu, a spoznáte ďalšiu časť života Ivety Bartošovej.

Prehrať

Sex O’Clock

Komediálna séria o živote dospievajúceho Adama, ktorý sa až doteraz zaoberal predovšetkým svojou tanečnou kariérou a mučivou otázkou, kedy už konečne príde o panictvo. Nečakané zvraty v živote jeho rodiny, však výrazne ovplyvnia jeho dospievanie.

Prehrať

Do neba a do pekla: Spartak Trnava

Dokumentárna séria o futbalovom klube Spartak Trnava prináša príbeh víťazstiev, bezhraničnej oddanosti aj ťažkých zranení. V jedinečnej osemdielnej sérii sa prvýkrát v dejinách trnavských „Bílých Andelov“ podarilo s kamerou preniknúť na doteraz nevidené miesta.

Prehrať

Kráľ Šumavy: Fantóm temného kraja

“Keď som sa dal k pohraničnej stráži a išiel na hranicu, myslel som, že budem chytať náckov, záškodníkov a podobnú škodnú. Nie našich ľudí, ktorí sa budú chcieť dostať von.”, zhrnul v jednom z mála porevolučných rozhovorov sám Josef Hasil, ktorého v novej minisérii Voyo Originál hrá Oskar Hes.

Prehrať

Gumy

Nový komediálny seriál Voyo Originál rozpráva príbeh dvoch kamarátov Máru (Richard Krajčo) a Lukyho (David Švehlík), ktorí spolu vedú autoservis. Títo dvaja zúfalci sa usilovne snažia získať balík peňazí, no ich plány nie sú práve premyslené a každý pokus hrozivo zlyhá.

Prehrať

Dievča menom Jitrní Záře

Táto miniséria z Voyo Originál je inšpirovaná skutočnými prípadmi rodín, ktorí sa rozhodli žiť mimo systému, no dostali sa do konfliktu so štátnou mocou.

Prehrať
#

Jednoducho, rýchlo a bez záväzkov

Registrácia do jednej minúty a možnosť kedykoľvek ju zrušiť. Bez akýchkoľvek zmlúv a záväzkov.

Zaregistrovať sa

Simona: donaha!

Prvý ženský stand-up comedy špeciál na Slovensku a rovno Donaha! Neveríte? Nechajte sa zlákať vyše hodinovým striptízom duše v podaní komičky Simony, ktorá sa zamýšľa nad telom, vzťahmi, feministkami, mužmi i turistikou.

Prehrať

Národná hádzaná

Skupina priateľov v 90-tych rokoch vyhrala majstrovský titul v národnej hádzanej. Teraz dostanú pozvánku na prvé klubové majstrovstvo veteránov v národnej hádzanej na Slovensku. S heslom “Lopta v ruke, národka v srdci” tak bývalí šampióni musia zabudnúť na pohodlie a začať poctivo trénovať.

Prehrať

Guru

Režisér Biser A. Arichtev nakrútil šokujúci príbeh, inšpirovaný skutočnými udalosťami. Hlavná hrdinka Alice rieši svoju komplikovanú životnú situáciu zdanlivo terapeutickými lekciami jogy pod vedením samozvaného guru Mareka a jeho spolupracovníčky Kláry. No pod atraktívnou ezoterickou maskou sa ukrýva niečo oveľa nebezpečnejšie.

Prehrať
#

Voyo na akomkoľvek zariadení

V každom kútiku tvojho sveta - Voyo môžeš mať vždy so sebou! Služba je dostupná na smart TV, počítači, mobile i tablete.

Navyše, teraz môžeš sledovať Voyo až na dvoch zariadeniach súčasne.

Vyskúšať na 7 dní zadarmo

Prípad Roubal

Nenechajte si ujsť Prípad Roubal – trojdielnu minisériu, nakrútenú pod značkou Voyo | Originál. Hviezdne obsadená séria je inšpirovaná skutočnými zločinmi, ktoré Ivan Roubal spáchal v 90. Rokoch minulého storočia. Do úlohy jedného z najväčších sériových vrahov československej histórie obsadila režisérka Tereza Kopáčová herca Hynka Čermáka.

Prehrať