Enchantimals: Príbehy z Nespútánie

Enchantimals: Príbehy z Nespútánie

animovaný rozprávka Csfd
7+
Vitajte v Enchantimals: Príbehoch z Nespútánie, svete, kde snáď nič nie je nemožné. Čarovnú krajinu Nespútániu totiž obývajú milé a veselé slečny a ich zvierací kamaráti. Niektoré z nich rady spievajú, iné vymýšľajú vlastné pesničky, ďalšie zase športujú a niektoré sú tiež milovníčky návštev a varenia i pečenia. Všetci v tomto čarovnom…

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.