Kardashianky: Miliardová dynastia

Kardashianky: Miliardová dynastia

dokumentárny Z Európy
15+
Exkluzívny dvojdielny dokument o jednej z najvplyvnejších rodín 21. storočia zachytáva boj voči ostrým narážkam na osoby, ktoré navždy zmenili sociálne siete a priniesli ich meno k stratosférickým zárobkom. Od uniknutého domáceho porno videa až do Bieleho domu, sledujte nevídaný príbeh rodiny, ktorá sa vzoprela kritikom, postavila silnú…
  • Pôvodný názov: The Kardashians: Billion Dollar Dynasty
  • Krajina pôvodu: Veľká Británia
  • Režisér: Sam Wilkinson

Ukážky

Kardashianky: Miliardová dynastia - trailer

Kardashianky: Miliardová dynastia - trailer

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.