Záhady Ruby Herringovej: Posledný výdych

Záhady Ruby Herringovej: Posledný výdych

krimi mysteriózny Csfd
12+
Ruby Herringová (Taylor Cole) tentoraz vyšetruje záhadnú autonehodu bohatej ženy menom Natalie. Keď Ruby príde na miesto nehody, už je tam polícia a s ňou aj vyšetrovateľ Jake Killian (Stephen Huszar). Natalie bola veľmi bohatá, takže motívom by mohli byť peniaze. Mala priateľa, ktorý je lekár, a jej najbližšou príbuznou je sestra Kate,…

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.