Do neba a do pekla: Spartak Trnava

Do neba a do pekla: Spartak Trnava

dokumentárny SK a CZ Csfd
15+
Najpopulárnejší šport na planéte sa nekončí po záverečnom hvizde rozhodcu – skladá sa zo stoviek príbehov za oponou, z bolesti a odopierania, paralyzujúceho strachu, ale aj bezhraničnej podpory. Nová dokumentárna séria prináša futbal vo svojej skutočnej podstate – napínavý a plný vášne. Filmovým kamerám sa podarilo preniknúť do úplného…

Ukážky

Do neba a do pekla: Spartak Trnava - Trailer

Do neba a do pekla: Spartak Trnava - Trailer

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.