Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce

Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce

komédia romantický Csfd
12+
Šesť mesiacov po svadbe môžu novo korunovaný dánsky kráľ Eduard a jeho manželka, doktorka Paige Morganová konečne odísť na dlho plánovanú svadobnú cestu. Keď už sa ale konečne dostanú na miesto svojich snov, nič nejde podľa plánu! Stretnutie s Eduardovou Nemesis, Paigeiným bývalým priateľom a záchrana lesa – to je len pár vecí, ktoré sa…

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.