Odtajnené: Príbehy amerických špiónov

Odtajnené: Príbehy amerických špiónov

dokumentárny thriller Csfd
15+
Tento dokumentárny seriál o špiónoch odhaľuje prísne tajné akcie spravodajských služieb, ktoré uskutočnili Spojené štáty jednak na vlastnom území, jednak na území rôznych štátov sveta. V každej epizóde figuruje niektorá z čerstvo zverejnených káuz. Vyjadrujú sa k nim agenti, ktorí dané udalosti osobne prežili, alebo dokonca ovplyvňovali…
  • Pôvodný názov: Declassified: Untold Stories of American Spies
  • Krajina pôvodu: USA
  • Režisér: Domini Hofmann

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.