SAS: Preži a vyhraj (Veľká Británia)

SAS: Preži a vyhraj (Veľká Británia)

reality Z Európy Csfd
15+
Britská reality show, v ktorej sa tridsať civilistov pokúsi absolvovať prijímací vstupný kurz do SAS. Reality show vedie Ant Middleton, bývalý člen SAS, ktorý má po ruke ďalších bývalých vojakov a členov špeciálnych jednotiek.
  • Pôvodný názov: SAS: Who Dares Wins UK
  • Krajina pôvodu: Veľká Británia
  • Režisér: Phil Turner, Alex Kiehl

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.