Barbie: Mariposa a Kvetinová princezná

Barbie: Mariposa a Kvetinová princezná

animovaný rozprávka Csfd
7+
V magickom dobrodružnom príbehu má Mariposa v roli vyslankyne kráľovstva Flutterfield za úlohu vyjednať mier s krištáľovými vílami z kráľovstva Shimmervale. Na miestneho kráľa Mariposa príliš dobrý dojem neurobila, ale s jeho plachou dcérou Cataniou si ihneď padnú do oka. Kvôli jednému malému nedorozumeniu však Mariposu z kráľovstva…

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.