Krajina dávnych vekov II: Dobrodružstvo vo veľkom údolí

Krajina dávnych vekov II: Dobrodružstvo vo veľkom údolí

animovaný rozprávka Csfd
7+
Pred miliónmi rokov žili na Zemi početné stáda dinosaurov. Nášho hlavného hrdinu podrobuje život ťažkým skúškam, pretože po strate rodičov musí sám obstáť vo svete, kde na neho na každom kroku číha nejaké nebezpečenstvo. Jedinou šancou na prežitie je dostať sa včas do Kvitnúceho údolia, kde je pre každého dosť potravy a zvieratá tam žijú…

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.