Rosamunde Pilcherová: Moje srdce patrí tebe

Rosamunde Pilcherová: Moje srdce patrí tebe

dráma Z Európy Csfd
12+
Šesť mesiacov po transplantácii srdca sa Elizabeth Lancasterová (Carolina Vera) úplne fyzicky zotavila. Psychicky však stále trpí traumou z „blízkej smrti“ a cíti sa vzdialená od svojho manžela Duncana (Greg Wise) a 17-ročných dvojčiat Millie (Sophie Cookson) a Bena (Simon Pearce), s ktorými žije na farme, ktorá je už po celé generácie…

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.