LEGO MASTERS

LEGO MASTERS

reality SK a CZ Csfd
12+
Osem výziev, osem pomyselných brán do finále. Štyri večery za sebou bude svet farebný a plný unikátnych stavieb z LEGA, ktoré vznikali v hlavách našich súťažiacich. Šesť najlepších dvojíc medzi staviteľmi LEGA z celého Česka a Slovenska sa stretne v staviteľskom súboji o titul LEGO® Masters a rozprávkovú výhru 20-tisíc eur! Osloviť musia…
  • Pôvodný názov: Lego Masters
  • Krajina pôvodu: Slovensko
  • Režisér: Tomáš Medek

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.