Zámena partnerov (Austrália)

Zámena partnerov (Austrália)

reality
12+
Exkluzívne na VOYO prichádza reality show, v ktorej vystupujú štyri manželské páry, ktorých vzťahy sú problematické a nepokojné. Zosobášení sú spárovaní s osobou z jedného z iných párov a majú spolu žiť 14 dní, počas ktorých neexistujú žiadne pravidlá. Na konci 14 dní sa každý z párov znovu spojí a rozhodne sa, že sa buď rozíde, alebo…
  • Pôvodný názov: Seven Year Switch Australia
  • Krajina pôvodu: Austrália

Ukázky

Zámena partnerov - trailer

Zámena partnerov - trailer

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.

Nesprávny formát e-mailu