Dievčenský spolok

Dievčenský spolok

dráma thriller Csfd
15+
Najlepšie kamarátky a spriaznené duše od detstva, Holly a Georgia sú v prvom semestri na univerzite v Edinburghu. Holly je rozvážnejšia, pokojnejšia a viac opatrná ako nespútaná Georgia, ktorá sa bez okolkov vrhá do šialenstva prvého ročníka. Potom, čo sa tie dve zúčastnia vzrušujúcej prednášky skvelej profesorky ekonómie Jude…

Ukážky

Dievčenský spolok - trailer

Dievčenský spolok - trailer

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.