Královský pár v neklidném století

Královský pár v neklidném století

dokumentárny Csfd
12+
Najslávnejší a najdlhšie vládnuci kráľovský pár planéty, vyše sedem dekád bok po boku. Každý z nich mal svoju unikátnu cestu, ktorú dokáže napísať len osud za stenami honosných palácov. Kráľovná Alžbeta II. a Princ Philip sa prezentovali ako ideálny pár s večným úsmevom na tvári. Vždy mali dokonalý rešpekt. Život za stenami palácov ale…
  • Pôvodný názov: Královský pár v neklidném století
  • Krajina pôvodu: Česko

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.