Nová včielka Maja

Nová včielka Maja

Európsky animovaný Csfd
7+
Včielka Maja sa vracia na televízne obrazovky. Nemecká stanica ZDF v spolupráci s ďalšími štúdiami totiž pripravila nové 11-minútové časti s hrdinami ako včielka Maja, Vilík, pavúčica Tekla, mucha Puk či lúčny koník Flip. Tie preslávil japonský animovaný seriál z polovice sedemdesiatych rokov s piesňou Karla Slobodu a Karla Gotta. V…
  • Pôvodný názov: Die Biene Maja
  • Krajina pôvodu: Nemecko / Francúzsko
  • Režisér: Daniel Duda

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.

Nesprávny formát e-mailu