Pohádkář

Pohádkář

dráma krimi Csfd
15+
V rieke je nájdené telo neznámeho muža. Pri pátraní po jeho identite sa kapitán Rott (Matěj Hádek) ocitne uprostred úplne iného príbehu. Postupne sa pred ním rozohráva milostná dráma hlavného hrdinu Máry/Kamila (Jiří Macháček), ktorý si vybudoval dva súbežné životy s dvoma krásnymi ženami (Eva Herzigová a Aňa Geislerová). Pre Pohádkáře…

Podobné

Odporúčame

TOP 10 FILMOV TÝŽDŇA

Iba na Voyo

#

Exkluzívne tituly v tvoyom svete

Silné príbehy inšpirované skutočnosťou, strhujúce fantasy, zábavné komédie aj úspešné stand-up comedy šou. To všetko nájdeš iba na Voyo.

Zisti viac
#

Atraktívne filmy a seriály bez reklám

V bohatej ponuke Voyo nájdeš obľúbené seriály, svetovo úspešné filmy, ale aj legendárne česko-slovenské komédie a rozprávky.

Vyskúšať na 7 dní zadarmo
#

Najobľúbenejšie televízne relácie v predstihu

Už nemusíš čakať na novú epizódu tvojho obľúbeného seriálu, či relácie. V tvoyom svete si vždy o krok pred ostatnými.

Vyskúšať na 7 dní zadarmo
#

Reality šou, ktoré musíš vidieť

Sleduj najobľúbenejšie slovenské, svetové , ale aj exkluzívne Voyo reality šou na jednom mieste!

Zisti viac
#

7 filmových dní a nocí zadarmo

Ešte stále váhaš? Vyskúšaj Voyo na 7 dní zadarmo*. Registrácia ti zaberie menej ako minútu.

Vyskúšať na 7 dní zadarmo *súčasťou 7-dňového skúšobného obdobia nie sú tituly z kategórie Voyo Originál, Voyo Špeciál, Voyo Film ani športové prenosy a záznamy a vysielanie naživo
#

Obľúbené rozprávky deti zabavia aj poučia

V našej ponuke nájdeš viac ako 200 rozprávok a animovaných filmov pre malé aj veľké deti, ktoré ich zabavia doma aj na cestách.

Vyskúšať na 7 dní zadarmo
#

Bezpečná platforma pre deti

S nastaveným rodičovským zámkom alebo so špeciálnym detským profilom máš pod kontrolou obsah, ktorý sledujú tvoje deti.

#

Atraktívne športové prenosy a okamihy

Sleduj všetky zápasy Niké ligy, napínavé súboje z UFC aj česko-slovenskej MMA organizácie RFA, zápasy NHL, NBA, šípky, seriál MotoGP a ešte omnoho viac.

Zisti viac
#

Na akomkoľvek zariadení

Voyo môžeš mať vždy so sebou! Služba je dostupná na smart TV, počítači, mobile i tablete.

Vyskúšať na 7 dní zadarmo
#

Profil pre každého člena rodiny

S jedným účtom si teraz môžeš vytvoriť až päť samostatných profilov a sledovať Voyo na dvoch zariadeniach súčasne.

#

Všetky novinky na jednom mieste

Zisti, čo je nové v tvoyom svete a čo všetko pre Teba chystáme.

Objav viac

Najčastejšie kladené otázky

Pokiaľ zvolíte pri aktivácii predplatného Voyo na skúšku, máte možnosť vyskúšať Voyo na 7 dní zdarma.

Pri aktivácii skúšobného obdobia sa Vám v priebehu prvých 7 dní (168 hodín od aktivácie) platba za službu Voyo nestrhne. Čiastka 0,01 € bude zablokovaná pre overenie správnosti platobných údajov, ktoré budú pripravené pre prípadné budúce predplatné.

Následne záleží na Vás, či budete Voyo využívať aj naďalej, alebo ho ešte pred vypršaním skúšobnej doby ukončíte.

Pokiaľ naplánovanú platbu predplatného nezrušíte, po vypršaní 7-dňového skúšobného obdobia (168 hodín) dôjde ku platbe 5,99 € a tým k aktivácii VOYO predplatného. S VOYO predplatným sú nastavené opakované platby a každých 30 dní dôjde k automatickej obnove predplatného.

Ak sa rozhodnete službu ďalej nevyužívať, je nutné zastaviť opakované platby za predplatné, a to najneskôr 1 hodinu pred uplynutím 7-dňového skúšobného obdobia. Postup pre ukončenie nájdete TU.

Dovoľujeme si vás upozorniť, že v rámci skúšobnej doby nie je možné sledovať športový obsah (vrátane Fortuna ligy), tituly Voyo Originál, Voyo Špeciál, Voyo Film a živé vysielanie staníc Markíza, Doma, Dajto, Krimi, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Nova International.

Pokiaľ sa nachádzate počas skúšobného obdobia na území Slovenskej republiky, máte k dispozícii podobný obsah ako s plným predplatným služby Voyo (filmy, seriály, relácie).

Výnimkou je športová sekcia (vrátane Niké ligy), tituly Voyo Originál, Voyo Špeciál, Voyo Film a živé vysielanie (sekcia TV Naživo), kde patria stanice Markíza, Doma, Dajto, Krimi, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova Sport 5, Nova Sport 6 a Nova International. Ak máte záujem sledovať aj tento obsah, je potrebné si zakúpiť plné predplatné.

Platba prostredníctvom platobnej karty (Adyen)

Voyo predplatné je nastavené na 30 kalendárnych dní a s jeho aktiváciou je vždy zadaná opakovaná platba

K strhnutiu ďalšej platby dochádza teda automaticky, a to v deň vypršania aktuálne predplateného obdobia. Ak sa platba nepodarí, pokúsime sa o jej vykonanie znova ešte dvakrát, a to za 24 hodín a potom 5 dní po vypršaní predchádzajúceho predplatného. V prípade úspešného vykonania platby Vám automaticky nabieha nové predplatené obdobie a Vy môžete ďalej nerušene sledovať vaše obľúbené programy. Začiatok predplatného nadväzuje za posledné uhradené obdobie.

V prípade, že sa platbu nepodarí zrealizovať v priebehu 5 dní po vypršaní predplateného obdobia, prebehne ešte niekoľko automatických pokusov o zrealizovanie platby. Počty a frekvenciu týchto pokusov stanovuje samotná platobná brána Adyen.

Počas tohto obdobia nie je už možné Voyo sledovať. Na ďalšie pokusy o realizáciu platby však nemusíte čakať, stačí kliknúť na Zaplatiť ihneď v časti Moje predplatné a aktivovať nové predplatné. Voyo predplatné je hradené na 30 dní, pri neúspešnej platbe nevzniká žiadny dlh.

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Svoje predplatné služby Voyo môžete využívať až na piatich zariadeniach na každom používateľskom profile, pričom súbežné prehrávanie videa je možné na dvoch zariadeniach. 

Prihlásené zariadenia môžete spravovať vo svojom účte v časti Správa zariadení.

Ak sa rozhodnete službu ďalej nevyužívať, je nutné zastaviť opakované platby za predplatné a to najneskôr 1 hodinu pred uplynutím 7-dňového skúšobného obdobia. Platbu predplatného môžete zrušiť po prihlásení sa do Vášho používateľského účtu na internetových stránkach Voyo (v aplikácii nie je zrušenie možné).

Kliknite na ikonu profilu v pravom hornom rohu a zvoľte záložku Moje predplatné

Pokiaľ máte nastavené predplatné s automaticky opakovanou platbou, kliknite na Zrušiť predplatné. Voľbu potvrdíte kliknutím na Zrušiť predplatné Voyo.  Po presmerovaní na stránku pre zrušenie kliknete na Zrušiť predplatné v spodnej časti stránky a Vašu voľbu následne potvrdíte kliknutím na Áno.

Po zrušení opakovanej platby bude možné službu Voyo využívať až do ukončenia už zaplateného obdobia.
Následne zostane Váš účet neaktívny, ale registrovaný - to znamená pripravený pre ďalšiu aktiváciu predplatného v budúcnosti.

Na Voyo nájdete viac ako 1 300 filmov a seriálov, a to vrátane obľúbených programov z obrazoviek staníc skupiny Markíza, ktoré si na Voyo môžete pozrieť skôr než v klasickom TV vysielaní. Do ponuky postupne pribúdajú nové Voyo Originály – exkluzívne tituly pôvodnej tvorby, ktoré nájdete jedine na Voyo. K dispozícii je tiež špeciálna sekcia s obsahom pre deti, vychutnávať si môžete športové prenosy i záznamy zo staníc Nova Sport 1 a Nova Sport 2, všetky zápasy slovenskej Niké ligy naživo aj zo záznamu, živé vysielanie staníc Markíza, Doma, Dajto, Krimi, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Nova International podľa aktuálnych vysielacích práv, a kompletný archív produkcie TV Markíza. Zahraničné filmy a seriály sú dabované a sú k dispozícii v slovenskom alebo českom dabingu. Niektoré tituly sú publikované v pôvodnom znení s titulkami. Rozsah ponúkaných titulov aj titulov v slovenskom alebo českom dabingu sa môže v čase meniť. Aktuálnu ponuku nájdete po prihlásení sa do svojho profilu v rámci služby Voyo.

Zaujalo ťa Voyo?

Viac než 1000 filmov a seriálov, obľúbené slovenské TV programy v predstihu, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.