Tajomstvo Dračej hory

Tajomstvo Dračej hory

Z Európy animovaný Csfd
7+
Do dračieho sveta vedú štyri brány: oheň, voda, zem a vzduch. Iba Ethelbert, strážca, vlastný kľúč a tajomstvo, ako sa dostať preč. Kevin, chlapec žijúci v stredoveku sa po páde do vody dostáva na Dračiu horu. Medzi ním a najmladším dráčikom vznikne obrovské puto priateľstva. Nie všetko je dokonalé na Dračej hore. Zlý čarodejník a jeho…
  • Pôvodný názov: Dragon Hill
  • Krajina pôvodu: Španielsko
  • Režisér: Ángel Izquierdo

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.