Svadba na prvý pohľad

Svadba na prvý pohľad

reality SK a CZ Csfd
12+
Do šou Svadba na prvý pohľad sa prihlásili stovky single mužov a žien túžiacich po láske. Prešli množstvom psychologických testov, pohovorov, testami DNA, pachovým testom a testom atraktivity. Pred oltárom sa stretnú až ôsmi nezadaní, ktorí svoj osud vložili do rúk odborníkov tohto experimentu a neváhajú sa so svojou polovičkou zoznámiť…
  • Pôvodný názov: Svadba na prvý pohľad
  • Krajina pôvodu: Slovensko

Ukážky

Svadba na prvý pohľad 3 - upútavka

Svadba na prvý pohľad 3 - upútavka

Podobné

Často kladené otázky

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). 

Tituly z vlastnej produkcie TV Markíza sú súčasťou časovo neobmedzeného TV archívu. Ak sú tituly licencované, je ich doba časovo obmedzená podľa licenčných zmlúv.

Nové tituly pridávame na Voyo priebežne. 

Nové diely seriálov z produkcie TV Markíza sú úzko prepojené s televíznym vysielaním. Vybrané relácie a seriály nájdete na Voyo dokonca v predstihu. Dostupnosť sa pri jednotlivých tituloch môže líšiť.

Tituly z priamej produkcie TV Markíza a TV Nova sú k dispozícii v originálnom slovenskom a českom znení. Ostatné licencované tituly nájdete dabované alebo v originálnom znení s titulkami v českom jazyku. 

Informácie o dostupnom znení nájdete v detaile každého titulu.

Zaujalo vás VOYO?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.