Skutočný príbeh Ivety Bartošovej pokračuje

Sleduj nové časti originálnej minisérie Iveta, inšpirovanej životom slávnej speváčky.

Pripomeň si prvé dve série Ivety

HLAVNÉ POSTAVY

Zoznám sa s najdôležitejšími postavami obľúbeného Voyo Originálu Iveta. Kto všetko ovplyvnil cestu najpopulárnejšej českej speváčky svojej doby?

Iveta Bartošová

Ivetin svet sa zmenil na nepoznanie. Jej albumy sa nepredávajú ako predtým. Má za sebou neúspešné manželstvo, stále dúfa, že tá pravá láska na ňu čaká. No má vedľa seba toho, na kom jej záleží najviac – svojho dospievajúceho syna. Je to on, kto pri nej stojí, aj keď sa jej nedarí a bulvár čaká na každú jej chybu.

Registrovať sa

Josef Rychtář

Ivetin nový priateľ a neskôr aj manžel. Majiteľ bezpečnostnej agentúry, ktorý si len ťažko dokáže poradiť so svetom, do ktorého je, v spojení so svojou novou láskou, hodený.

Registrovať sa

Artur Štaidl

Dospievajúci syn Ivety Bartošovej, ktorý musí spolu s Ivetou znášať neustály záujem bulváru, Ivetin psychický stav aj jej nových partnerov.

Registrovať sa

Pavel Novotný

Nekompromisný kráľ bulvárnych médií, ktorý presne vie, čo chce a tiež to náležite tvrdo vyžaduje od svojich zamestnancov. Muž, ktorý sa nezastaví pred ničím.

Registrovať sa

Zdeněk Macura

Samozvaný ctiteľ a zapálený fanúšik Ivety Bartošovej o ktorom nikto netuší, kde sa vôbec vzal. Zásadný hýbateľ udalostí, ktorý notoricky známou cestou do Talianska zmení život všetkým zúčastneným.

Registrovať sa

Zuzana Zlatohlávková

Ivetina dlhoročná kamarátka a bulvárna novinárka, ktorá pracuje pre kráľa bulváru Pavla Novotného. Jej vzťah s Ivetou sa tak možno chýli k prekvapivému koncu...

Registrovať sa

Jana Stryková

Bulvárna novinárka, ktorá sa nezastaví pred nikým. A najmä nie pred svojou konkurenciou v podobe Gabi, s ktorou sa úplne nenávidí.

Registrovať sa

Ďalšie Voyo | Originály Viac