Skutočný príbeh Ivety Bartošovej pokračuje

Od 5. mája sa môžeš tešiť na nové časti originálnej minisérie Iveta, inšpirovanej životom slávnej speváčky.

Pripomeň si prvú sériu Ivety

HLAVNÉ POSTAVY

Skráť si čakanie na novú sériu a zoznám sa s najdôležitejšími postavami obľúbeného Voyo Originálu Iveta. Kto všetko ovplyvnil cestu najpopulárnejšej českej speváčky svojej doby?

Iveta Bartošová

Ikona československej pop-music prežíva v deväťdesiatych rokoch kariérny vrchol. Hrá vo filmoch, žije po boku Ladislava Štaidla a jej vysnené vystúpenie s Karlom Gottom v pražskej Lucerne je na spadnutie. Môže sa vôbec niečo pokaziť? Mladú Ivetu Bartošovú stvárňuje herečka Anna Fialová.

Prehrať

Petr Sepéši

S Petrom (Vojtěch Vodochodský) sme sa síce v prvej sérii rozlúčili, ale v srdci Ivety žije aj naďalej. Na svoju prvú lásku nikdy nedokázala zabudnúť.

Prehrať

Ladislav Štaidl

Hudobný génius, kapelník a autor hitov Karla Gotta sa v deväťdesiatych rokoch pohybuje ako ryba vo vode. S Ivetou Bartošovou po boku rozbieha svoju muzikálovú mašinu, získavajú spolu rad Českých slávikov a zdá sa, že ich úspech nemôže nič zastaviť. V minisérii Iveta ho hrá Ondřej Gregor Brzobohatý.

Prehrať

Rudolf Hrušínský najml.

Herecká superstar prelomu osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. Miláčik celej republiky a milenec Ivety Bartošovej, s ktorým sa zoznámila na natáčaní komediálneho hitu Svatba upírů. Skvelá rola pre vychádzajúcu hviezdu Oskara Hesa.

Prehrať

Svatava Bartošová

Vždy starostlivá mama Ivety Bartošovej (Alena Mihulová), ktorá verí v jej úspech, ale nemôže s ňou byť toľko, koľko by si priala. Svoju dcéru stále miluje nadovšetko.

Prehrať

Ďalšie Voyo | Originály Viac