background left background right

Nápoveda

  • Nápoveda
  • Používateľský účet a profily

Nastavenia profilu

Čo si môžem nastaviť vo svojom profile?

Svoj nový a existujúci profil môžete pomenovať podľa svojich potrieb. Môžete nastaviť profilový obrázok (avatar) pre každý profil, vybrať pohlavie a rok narodenia. Súkromie profilu môžete zabezpečiť nastavením kódu PIN profilu a bezpečnosť obsahu prostredníctvom Rodičovského zámku a úrovne rodičovskej kontroly. Môžete tiež nastaviť celý profil ako detský.

Ako si môžem zmeniť názov profilu?

Názov profilu môžete zmeniť v časti Spravovať profily. Tu kliknutím vyberte profil, ktorý chcete upraviť, a v poli Názov profilu upravte pomenovanie. Pre potvrdenie zmeny, kliknite na tlačidlo Uložiť.

Ako si môžem zmeniť pohlavie v profile?

Pohlavie profilu môžete zmeniť v časti Spravovať profily. Tu kliknutím vyberte profil, ktorý chcete upraviť, a v rozbaľovacom poli Pohlavie vyberte požadovanú možnosť (žiadne, muž, žena). Ak chcete zmenu uložiť, kliknite na tlačidlo Uložiť.

Ako môžem zmeniť rok narodenia v profile?

Rok narodenia môžete zmeniť v časti Spravovať profily. Tu kliknutím vyberte profil, ktorý chcete upraviť, a v rozbaľovacom poli Rok narodenia vyberte požadovanú možnosť (nič alebo rok narodenia). Ak chcete zmenu uložiť, kliknite na tlačidlo Uložiť.

Môžem svoj profil odstrániť?

Áno, môžete odstrániť všetky vytvorené profily, okrem hlavného. Odstránenie je nezvratné a bude mať za následok stratu všetkého, čo bolo s profilom spojené, vrátane histórie sledovaných a obľúbených položiek. 
 
Profil môžete odstrániť v časti Spravovať profily. Kliknutím vyberte profil, ktorý chcete upraviť, a kliknite na tlačidlo Vymazať profil v spodnej časti. Bude potrebné potvrdiť, že s vymazaním súhlasíte.