background left background right

Nápoveda

  • Nápoveda
  • Používateľský účet a profily

Detský profil

Čo je to detský profil?

Detský profil je profil používateľa, ktorý má prístup len k obsahu pre deti. Po jeho zvolení sa bude zobrazovať len obsah pre deti (kategórie do 12+). Ak chcete zabrániť prístupu z detského profilu k iným profilom, bude potrebné ich uzamknúť pomocou kódu PIN profilu.

Ako nastaviť detský profil?

Nový alebo existujúci profil môžete prepnúť na detský profil v časti Spravovať profily. Vybraný profil nastavíte ako detský kliknutím na posuvník Detský profil vyp. a zmenu potvrdíte kliknutím na Uložiť. Ak už máte na svojom používateľskom účte 3 detské profily, nemôžete vytvoriť ani nastaviť ďalší a zobrazí sa hlásenie: "Na tvojom účte existuje maximálny počet detských profilov." 

Môžem prepnúť detský profil na profil pre dospelých?

Áno, môžete. Zmenu môžete vykonať v časti Spravovať profily na webe (nie v aplikácii). Tu kliknite na detský profil, ktorý chcete upraviť, a kliknite na posuvník Detský profil zap. Následne dostanete výzvu na zadanie prihlasovacieho hesla do účtu. Po zadaní a potvrdení hesla stačí zmenu na úrovni profilu uložiť. Bez znalosti prihlasovacieho hesla nie je zmena možná.