background left background right

Nápoveda

  • Nápoveda
  • Používateľský účet a profily

Registrácia a používateľský účet

Prečo je potrebné sa zaregistrovať do služby Voyo a ako to urobiť?

Ak chcete sledovať Voyo, potrebujete si najprv vytvoriť používateľský účet a aktivovať predplatné. 
Registrácia je bezplatná a slúži na prihlásenie sa do všetkých online služieb skupiny Markíza. 
Ako registračné údaje sa používa unikátna e-mailová adresa a heslo. Jedna e-mailová adresa môže byť zaregistrovaná len pre jeden používateľský účet. Nie je možné vytvoriť viacero registrácií s rovnakou e-mailovou adresou. 

Registráciu vykonáte na odkaze: voyo.markiza.sk/registracia-step/pouzivatel.

Čo si môžem nastaviť vo svojom používateľskom účte?  

V rámci používateľského účtu môžete pridať ďalšie informácie, ako napríklad meno, priezvisko, dátum narodenia, pohlavie. 
Máte možnosť upraviť prihlasovacie heslo, aktivovať a spravovať svoje predplatné.  
V časti Správa zariadení máte možnosť pridávať, upravovať a odstraňovať zariadenia. Môžete tiež nastaviť typ a frekvenciu oznámení, ktoré od nás chcete dostávať. Prípadne môžete aktivovať/deaktivovať funkciu Rodičovský zámok.

Ako môžem zmeniť svoje heslo?

Ak poznáte svoje aktuálne prihlasovacie heslo, ale chcete ho zmeniť, zmenu môžete vykonať vo svojom používateľskom účte.

  1. Prihláste sa do svojho používateľského účtu, vyberte položku Hlavný profil (prvý zľava), potom kliknite na ikonu profilu v pravom hornom rohu a vyberte položku Môj účet. 
  2. V časti Heslo vyplňte existujúce heslo a 2x nové heslo.  
  3. Zadané údaje a zmenu hesla potvrďte kliknutím na tlačidlo Uložiť heslo. 
  4. Zmenili ste si heslo.

Ak si však nepamätáte svoje aktuálne heslo, bude potrebné ho úplne obnoviť. Postup na obnovenie hesla nájdete na odkaze: voyo.markiza.sk/faq/38-potrebujem-obnovit-heslo.  

Ako môžem zmeniť e-mail, na ktorý som zaregistroval svoje účet? 

Svoju registrovanú e-mailovú adresu môžete zmeniť len zaslaním písomnej žiadosti na adresu voyo@markiza.sk. Pre účely overenia musí byť žiadosť o zmenu odoslaná z e-mailovej adresy, s ktorou je účet aktuálne zaregistrovaný.

Ako môžem zrušiť svoju registráciu?  

Žiadosť o zrušenie registrácie je potrebné zaslať e-mailom na adresu voyo@markiza.sk. Žiadosť môže byť prijatá len vtedy, ak je zaslaná z e-mailovej adresy, na ktorej je účet v súčasnosti zaregistrovaný.